Jump to content
IGNORED

Once Upon a Time in Hollywood (2019)


peralozac

Recommended Posts

46 minutes ago, MocaVukotic said:

Iskoristih otkljucanost hbo-a i odgledah ovo. Bas me razocarao, u stvari i nije, kenjam, ocekivao sam da nije nesto, ali bas ovoliko...

 

Ima par stvari na filmu koje su postavljene tako kako su postavljene jos tamo negde krajem 19. veka, i postoji dobar razlog zasto su tako postavljene, i onda vidis debelo u 21. veku dobrog i iskusnog reditelja koji to zanemaruje, a na stetu filma sto je najgore (i na njegovu stetu, ali njega ko jebe), i onda gleda final cut u montazi i kaze "ok, super, moze da ide u javnost". Kako bre ej? 

 

Valjda su mu one silne nominacije za oskara malo podigle obrvu? E, al kasno je sad

 

Meni su bili bolji filmovi iz druge polovine 16. veka. Ne znam jel si pogledao neki

Link to comment

vrhunski film. čar kolektivnog gledanja je što se tri reda napred i desno neka debela (tako zvuči) iščašeno smejala. 

ja sam se borio za vazduh od tog trigera, držo glavu između kolena i mislio unhappy thoughts, nabrajao tim brazila 1998...

Link to comment
17 minutes ago, dùda said:

isto

gledala sve nešto očekujući, na kraju ne dočekah ništa :dry:

isto..bas dosadan film..Hateful eight jeste bio predug i razvucen, ali je nekako moglo da se gleda, i ima neke redeeming elemente, ovo nista..jos cujem, ima i duza verzija, valjda spremali za Netfliks kao mini seriju, ne znam sta je bilo od toga..

Edited by Misko
Link to comment
4 hours ago, Misko said:

isto..bas dosadan film..Hateful eight jeste bio predug i razvucen, ali je nekako moglo da se gleda, i ima neke redeeming elemente, ovo nista..jos cujem, ima i duza verzija, valjda spremali za Netfliks kao mini seriju, ne znam sta je bilo od toga..

 

Nama Hateful eight prosao kao brzi voz (nakon projekcije smo oboje bili u fazonu "cek, mi smo sedeli dva i po sata bez mrdanja?"). Bas me cudi ovakav utisak, a nije da si jedini.

Link to comment
18 hours ago, MocaVukotic said:

Ima par stvari na filmu koje su postavljene tako kako su postavljene jos tamo negde krajem 19. veka, i postoji dobar razlog zasto su tako postavljene, i onda vidis debelo u 21. veku dobrog i iskusnog reditelja koji to zanemaruje, a na stetu filma sto je najgore (i na njegovu stetu, ali njega ko jebe), i onda gleda final cut u montazi i kaze "ok, super, moze da ide u javnost". Kako bre ej?

 

Ljubitelji kratkog dokumentarnog nemog crno-belog fima stop.  

Link to comment

Meni su zapravo highlight H8 "negativci", Dejzi i njena banda, za taj tabor sam navijao..a nikad ne navjam za negativce u filmovima..doduse, u H8 su negativci svi, to je i poenta filma..jedino ako ove druge gledas kao mane zlo,  stvar interpretacije, i guess..

Link to comment
Ja sam navijala za sve u H8 kao i da se nikada ne zavrsi [emoji38]ol:
Kakav film, kakva ekipa. Sve Tarantinove filmove sam gledao 5+ puta ali H8 je jedini 10+. I bliži mu se lagano Pulp :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...