Jump to content
IGNORED

Once Upon a Time in Hollywood (2019)


peralozac

Recommended Posts

On 8.9.2019. at 1:25, Weenie Pooh said:

Ostalo je ~15 minuta, najglupljih ikad snimljenih u bogatoj istoriji Tarantinovih gluposti:

 

  Reveal hidden contents

Hipici se iznerviraju kad ih Di Capricorn napuši što turiraju pred kućom pa odluče da ubiju njega umesto Tate, ali kad upadnu dočeka ih Bread Poot i njegov pas i onda sledi masakr, bum, tras, grgljgrgljgrglj, zubi u vrat, lice u šank, over and over and over again, na kraju upadne i Leo sa bacačem plamena, hahaha, burn baby burn, Castle Doctrine, wooo!

 

Deset-petnaest minuta tog sranja. Na kraju bolničari odvože lakše ranjenog kaskadera, dok njegov šef odlazi kod trudne komšinice da im objasni šta se to desilo i networkingom oživi svoju karijeru na zalasku.

 

Čemu je služilo prethodnih sat i po gledanja Margot Robbie kako krstari Holivudom, boga pitaj. (Mislim, znam čemu je meni poslužilo, ali u funkciji narativa, čisto zavlačenje.)

 

Kako možeš da praviš film o smeni stare holivudske garde novom, a potpuno izbaciš ključni događaj koji je iz temelja promenio senzibilitet čitave pop-kulture, ko zna.

 

 

:D e mnogo hvala na prepricu!

 

 

On 8.9.2019. at 1:27, nisam ja said:

E, ajde edituj dok imaš vremena u trotačku. 

Zahvaljivaćeš mi kasnije. 

 

a sto tacno? nisam skontala. jel mi predramaticna ta trotacka?

 

 

On 8.9.2019. at 6:10, peralozac said:

Weenie Pooh i Bread Poot, to su para dva, grlili se ljubili sve do pola dva, a u pola dva skinuli se goli obadva. To u Vinijevoj fantaziji, u stvarnosti glumi momčinu i kaki poo koju ObiW pametno ne bi diro.

+

5 hours ago, ObiW said:

Evo ga ljubimac dobre mjuze i sarenih slika koje se smenjuju ko na filmskoj traci.

 

:rolf: ooo, znaci ovo je novi drajv :laugh: 

Link to comment
9 minutes ago, Redoran said:

a na ovom forumu će biti suzbijana bacačem plamena

 

Uhvaćen! Redoran zajedno sa ostalim moderatorima gledao film, ali neće da podeli utiske sa nižim oblicima forumskog života. 

Link to comment
2 hours ago, peralozac said:

 

Uhvaćen! Redoran zajedno sa ostalim moderatorima gledao film, ali neće da podeli utiske sa nižim oblicima forumskog života. 

 

Redoranu ostao bacač plamena od snimanja filma ,,Pesnice Mirka i Slavka"

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...