Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Akronis svakako. Ali isključi hibernaciju prvo, to je 1 giga vise prostora.control panel -> power options -> hibernate tab -> enable hibernate kućica treba biti prazna. Pošto imaš 1Gb rama page file od 1.5 Gb je obavezan, ali možeš pogledati system restore koliko zauzima.Verovatno ga ni ne koristiš a on ume da se razbaškari.control panel -> system -> system restore tab -> izabereš disk (c: u ovom slučaju) pa klikneš na settings, nemoj isključivati ali ga smanji.BTW, koliki ti je hard disk i kako je particionisan ?To idi na: control panel -> administrative tools -> Computer Management pa sa leve strane izabereš disk management i sa desne će ti se sve kasti...

Link to comment
Najobičniji Acronis True Image može da joj završi posao.
da ne trazim sad originalni post, znam da si mi ovo pomenuo...thanx za savete, ali moja masina je bila u toliko jadnom stanju, nijedan program nisam mogla da pokrenem.elem, iz vremena koje je proteklo od poslednjeg kukanja ovde da se zakljuciti da sam morala da reinstaliram win i formatiram boba oca...ali sad bar radi, a moram i ja poceti, posto ne`am vise nikakvih opravdanja :D
Link to comment
Imam .pdf file na hard disku i hteo bih (ako je to moguće) da rip-ujem tekst iz njega i obrađujem ga u Wordu. Zna li neko kako je najlakše?
pdf2word, ako text nije na ćirilici... Ako jeste, nema besplatnog, a dobrog rešenja...
Link to comment

weird thing vec mesecima a lenja da pitam. sad mi se malo smucilo ovo upetljavanje u kablove, pa...komp mi ne prepoznaje moj vajrlesdakle ne vidi ga ni u opcijama da postoji i nikakvo rifreshovanje ne pomaze. svaki gostinjski komp u mom stanu pronalazi moj net i kaci se bez problema. isto tako i moj komp u tudjim stanovima nalazi sve vajrlese :blink: saveti pliz?

Link to comment

Kada kliknem "send message" prilikom slanja PM-a na ovom forumu, izbaci mi sledece:

Method Not ImplementedPOST to /forums/index.php not supported.
Sledeci potez je...?Edit: Sve ok, samo reply ne sljaka. Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...