Jump to content

F1

Ivo Petović

Recommended Posts

• Replies 3,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Jimmy Kowalski

486

• ducca

403

• renne

360

• Nesh

328

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prost je bio Laudin ucenik - uzmi titulu vozeci najsporije sto mozes. To ne znaci da je bio spor, vec samo da nije zeleo da rizikuje i da je verovao da je bolje dva puta biti drugi (12 bodova) nego je

Možda je gornja pasivna agresija upućena nekim apstraktnim nevidljivim Luisovim fanovima, ali što se mene tiče, uopšte mi nije teško da prihvatim to - to je bila možda najbolja sezona u eri dominacije

Posted Images

Marvin (Paranoid Android)

Bio je Mercedes brži celu trku, problem je dakako bilo preticanje. Maks je uradio dovoljno sa svoje strane, ali Luis je imao i tim iza sebe, Maks nije.

• +1 1
Jozef K.

Potpuno je neravnopravan odnos. Nema TV nikakve šanse protiv Merdže. Nikakve šanse nema Max.

Posted (edited)

Odgledah...komentator pao s Marsa, pojma nema jos malo pa ko ja koji sam posle sto godina (nekad davno cini mi se bese na nekoj televiziji kod nas, zaboravio sam na kojoj) odgledao jednu trku. Prenos bez potpisa, kad je kamera iz bolida nista ne pise, (komentator se zali kako su kolege iz Amerike na pauzi, pa nema pomoci i nije siguran u cijem smo bolidu - slikom i tonom :D), komunikacija vozaca sa boksom odnekuda iz offa, isto bez potpisa...itd...

Razmazila nas Formula 1 i SK..:dry:

Ali dobro, nek ima prenosa, ne trazi ni leba ni vodu, a svakako je zanimljivije od NASCARa, to nikako da se nateram da mi bude zanimljivo...:sad:

Edited by Nesh
fillex

Ferrari odličan u slobodnim treninzima, voleo bih da pomrse konce Mečki i RBu. Mislim da nije realno da se bore za pobedu, ali uz nešto sreće, Lekler bi mogao do 3. mesta eventualno.