Jump to content
Ivo Petović

F1

Recommended Posts

ducca

Mečke opet korak ispred

alpiner
20 hours ago, Jimmy Kowalski said:

+1

Isto vazi i za Haas i bilo koju drugu ekipu koja to radi..

Tata kupio sinu Pink Mercedesa i dobijaće bodove u konstruktorima za farbarske radove.

Naši solidni na testiranju, ali moglo bi više krugova. 

Jimmy Kowalski
49 minutes ago, alpiner said:

Tata kupio sinu Pink Mercedesa i dobijaće bodove u konstruktorima za farbarske radove.

Naši solidni na testiranju, ali moglo bi više krugova. 

:D Vala bas.

Sto se nasih tice, manjak krugova nam je stara boljka. Uvek neki sitni problemi sto remete planove. Nego jel si ispratio malo nase stintove? Ne stizem da ispratim live, ali video neke rezultate po sektorima, cini mi se da smo dobri u S3, sto me raduje..

Sludge Factory

alpiner
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

Sto se nasih tice, manjak krugova nam je stara boljka. Uvek neki sitni problemi sto remete planove. Nego jel si ispratio malo nase stintove? Ne stizem da ispratim live, ali video neke rezultate po sektorima, cini mi se da smo dobri u S3, sto me raduje..

Naši su izgleda napravili stabilniji auto sa više prijanjanja, ali ne očekujem ništa posebno.  Fry i de Beer treba da budže tuđe ideje ove sezone. Nisam siguran da imaju nekog ogromnog prostora sa autom koji je bio sredina tabele.

Dobro je da su ove promene naprevljene na vreme pa ulazimo sa boljim ljudima u nova pravila koja treba dobro pročitati. 

alpiner

S3 nam je i prošle godine bio dobar, a to su pravac i šikane. Zato smo npr bili dobri u Monzi i Montrealu. Problem su prva dva sektora, krivina 3(poznata i kao Renault) - jako brza duga krivina, srednje brze u S2... Aerodinamika nam je prošle godine bila u ozbiljnom kanalu. 

maharaja

Ovo sa pink mercedesom nije baš najjasnije. Mislim meni nije jasno kako je to po pravilima? Sumnjam da je njima Mercedes dao narcte, jesu li to oni reverse engineered njihov prošlogodišnji bolid po slikama, uz saglasnost Mercedesa?

Ovako imamo pink mercedes, mlađi red bul koji je sad neka modna marka, Haas i Alfa koji su B Ferari. Kad se to odbije, ostaju zapravo samo Mercedes, Red Bul, Ferari, Reno, Vilijams i Meklaren

Radoye

I kao sto rekoh onomad...

On 2.2.2020. at 16:00, Radoye said:

Sad mu je opet jedina prakticna opcija Meklaren-Sevrolet. 

Alonso zvanicno potvrdjen u trecem Meklarenovom bolidu za Indi 500. Ono, osudjeni su jedno na drugo.

maharaja

Ove godine u Montrealu ipak tribina 34. Promena je da po prvi put ne sme da se unosi svoj alkohol. Sve ostalo i dalje može.

maharaja

Danas izašla druga sezona na Netfliksu!

ducca

Izgleda da se “confidential settlement” izmedju FIA i Ferarija u vezi istrage regularnosti njihovog prošlogodišnjeg agregata neće tek tako završiti, non-Ferari timovi zahtevaju da se objave zaključci. Ko se seća, sa početkom istrage je istovremeno zglajznula i Ferarijeva brzina u poslednjih nekoliko trka prošle godine.

maharaja

Biće haos u kalendaru ove godine. Sad najavili da će Bahrein biti pred praznim tribinama :(

Have_Fun
On 28.2.2020. at 16:08, maharaja said:

Danas izašla druga sezona na Netfliksu!

Wow
Tek sad vidim ovo
valja li ?

renne

o da

Radoye
7 hours ago, maharaja said:

Biće haos u kalendaru ove godine. Sad najavili da će Bahrein biti pred praznim tribinama :(

Bice dobor aku uopste bude kalendara ove godine, Bron je vec rekao da se trke nece voziti ako ne budu svi timovi u mogucnosti da ucestvuju a Italija tek sto nije stavljena pod karantin...