Jump to content
IGNORED

F1


Ivo Petović

Recommended Posts

O falim te boze da se i ova saga zavrsi i da vise necu morati da slusam zalopojke i kuknjavu Red Bull dripaca.

 

Sto se tice Newey-ja, to zaista deluje kao vlazan san u ovom trenutku, ali nije nemoguce. Ne znamo kakvi su mu dugorocni planovi  i da li vidi sebe u F1 i posle 2020 (to ce zavisiti  i kakva budu nova pravila, on se jako protivi uproscavanju aero paketa, sto je i logicno). Mateschitz uvek moze da mu ponudi vise para od bilo kog drugog, ali mozda se Newey zasitio Red Bull okruzenja..

Link to comment
33 minutes ago, maharaja said:

....neka zatvore sve fabrike.

Izvini, a koje to fabrike?

Moze za nas neupucene o kojim se to fabrikama radi?

Link to comment
11 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Sad menjaju i Sebu, kad je sve gotovo. Kakvi stratezi u Ferrariju..

Nadali su se kisi (mislim).

Link to comment

Hm, mislio sam da ne komentarisem nista, ali moram. Hamilton se iscudjava sto je Fetel dobio "samo" 5 sekundi kazne za sudar s Botasom. Podsetio bih ga da je, npr. Botas prosle godine na slican nacin udario Kimija na startu trke u Azerbejdzanu i da, ako se ne varam, nije dobio nikakavu kaznu za to (kao sto nije ni trebalo da je dobije, da se razumemo, jer je u pitanju bila vozacka greska prilikom trkanja). Ali dobro, sladak je. 

 

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Kazna od 5 sekundi je smejurija. Ako je neko kriv za udes i upropasti drugome trku (a u ovom slucaju Vettel jeste, sto i sam priznaje), mora veca kazna..

 

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...