Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

Ако је за утеху и савез је немоћан.И они добијају од државе дупло мање него што им је потребно за нормално функционисање.

Edited by Блок_64
Link to comment

@Shaq

Koji si ti car hipokrizije :D

Kad bi kojim nemogućim sticajem okolnosti Država smanjila/ukinula budžet Zvezdi, kukao bi kao sinja kukavica (kao što i sada kukaš kako su "braća zavrnula slavinu" i nema para za još (stranih) pojačanja :cry:).

Dakle, nije dovoljno što su KKCZ i KKP privilegovani od strane drzave zbog budzeta, nego ajmo sad i da im dozvolimo da zaobilaze pravila KKS, jer.....budzet

Link to comment
26 minutes ago, Filozof manijak said:

@Shaq

Koji si ti car hipokrizije :D

Kad bi kojim nemogućim sticajem okolnosti Država smanjila/ukinula budžet Zvezdi, kukao bi kao sinja kukavica (kao što i sada kukaš kako su "braća zavrnula slavinu" i nema para za još (stranih) pojačanja :cry:).

Dakle, nije dovoljno što su KKCZ i KKP privilegovani od strane drzave zbog budzeta, nego ajmo sad i da im dozvolimo da zaobilaze pravila KKS, jer.....budzet

nesto si tu ti opasno ispromesao..

ne kukam ja sto je zavrunata slavina, to je samo cinjenicno stanje, kao sto nisam ni kukao sto nemamo para za jos stranih pojacanja(nadji mi taj post), vec kukam zbog prisustva govnarka u rosteru..

i trece  a tice se upravo ovog prvog, nisam ja rekao da opravdam to davanja pasosha, dapache.. vec sam rekao da je licemerno sto vam smeta ovo sa 5 stranaca, a ne smeta vam sto drzava finansira samo ta dva sektasa..

a upravo vi koji sada kukate kako je nepravedno sto se drugi klubovi stavljaju u podredjen polozaj davanjem pasosa ovim strancima,  bi prvi plakali da svi klubovi imaju ista primanja od drzave kao i dva sektaska kluba..

a svi znamo od koga je krenula ta ideologija sa pricama o budzetu, aparthejdu etc etc :coffee:

Edited by Shaq
Link to comment
29 minutes ago, Блок_64 said:

Ако је за утеху и савез је немоћан.И они добијају од државе дупло мање него што им је потребно за нормално функционисање.

 

A da sami zaradjuju to se ne sme :fantom:

Link to comment
4 hours ago, Timmy said:

Marketing? Da ja nekom pričam šta je košarkaška reprezentacija Srbije... Ne pada mi na pamet. Ima država da da.

 

Кошаркашки савез није само репрезентација.Кад смо већ код репрезентације,то што добију од државе није довољно да се плате акотизације и чланарине фиби.Чак ни пола.

Од маркетинга добијају скоро колико и од државе.

Link to comment

Vojvodinu su dobili u kupu Vojvodine čime su kao finalisti kupa Srbije došli do KRK. Tu su izgubili od Novog Pazara. Stvarno su entuzijasti ali imaju lika koji drži neku firmu u ZR koji sve to finansira, lepo od njega. Imaju i mlađe kategorije, ima tu nekoliko sela oko ZR gde ima solidne košarkaške priče, bar za taj nivo, sa sve mlađim kategorijama i ljudima koji se ceo život cimaju bez dinara. 

Link to comment

Сви сениорски тимови су обавезни да имају млађе категорије које се такмиче у лигама у оквиру регионалних кошаркашких савеза.То јесте један од бољих потеза савеза.

Рецимо зато Црвена Звезда се такмичи под својим именом од кадета а у млађим пионирима и пионирима играју под именом фмп.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...