Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

Just now, Ivo Petović said:

btw, tema za razmišljanje: tada je u ligi bilo 7 kvalitetnih timova (Zvezda je u 1/4 pobedila Partizan, a u 1/2 Vošu sa Gurovićem), sad imamo jedva 1 i po. Strašan pad kvaliteta, para i stvaranje monopola/oligopola.

 

Sticajem okolnosti gledam redovno našu prvu ligu uživo, ekipa za koju sam se skidao i sa kojom sam trenirao sa 16+ godina i koja je igrala u prvoj Srpskoj ligi je bukvalno i bez preterivanja duplo kvalitetnija od ovih sadašnjih ekipa iz prve lige Srbije. Toliko o padu kvaliteta.

Link to comment

@Ivo Petovićpa ima tu svakako istine

ali sa druge strane nije da smo mi imali stalno klub koji je medju 10ak u evropi

to je zvezda unazad dve-tri sezone i partizan isto dve-tri sezone u vujosevicevoj eri

i onda kad se posmatra u odnosu na taj klub, ovi ostali deluju daleko slabiji

 

opet jbg imamo borac(da znam da sam dosadan sa borcem) koji igra egal sa tim top 10 evroligaskim klubom

 

 

pre 20ak godina kad smo imali onu buducnost u kojoj je igralo pola reprezentacije, a opet su znali izgubiti po 50 razlike u el i nisu bili ni priblizno konkurenti kao zvezda/partizan u pomenutim godinama se setala kroz ligu

Link to comment

Partizan je odigrao najbolju odbranu ove sezone, jeste Zvezda dosta promasivala ali je odbrana ovaj put bila odlicna i Gagic je drzao pnr koliko je mogao. Zvezdinih 1/11 fg u prvoj cetvrtini je bas za wtf kad se uzme u obzir kvalitet dva tima. Partizan je pogadjao sta je morao da bi se bas odlepio jer da je umesto 18 bilo 10 na poluvremenu druga bi prica bila posle ocekivane serije Zvezde. Oni ove sezone dosta osciliraju kada gostuju negde ili ne igraju kod kuce svejedno, da je aba final 4 umesto plejof serija ne bi bili favoriti za prvo mesto. Si je nama strasno bitan igrac, onaj koji je falio u rotaciji a ni Von mi ne deluje da je rupa u odbrani ko Miler, bar ono sto sam ga gledao. Sa druge strane Vanjina 4 promasena bacanja... I nimalo nebitna peta licna Andricu koja nam je strasno pomogla.

 

Ne znam sto vam smeta da se pomene sudjenje kada jeste bilo lose. Prvo poluvreme na strani Zvezde sto je mozda i logicno jer su oni jurili rezultat, drugo poluvreme mislim podjednako lose. Ulazenje u reket sto su svirali 2x pa posle vracali, totalno bespotrebno stavljanje sebe u prvi plan. Novicin treci faul koji uopste nije bio njegov nego zaboravih koga je opasan previd i nesto sto je posle zbog Novicine gluposti moglo skupo da nas kosta jer nije zagradio i dobili smo trojku.

Link to comment

A da, suđenje. Kakav smešan faul sviran Enisu pred sam kraj. Poklonjena dva baca na +4 i ako se dobro sećam minut i nešto preko do kraja. Čovek odigrao školsku odbranu, izašao nogama na kretnju, ovaj se upucao u njega i to ne preterano jako i eto faula. 

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

A da, suđenje. Kakav smešan faul sviran Enisu pred sam kraj. Poklonjena dva baca na +4 i ako se dobro sećam minut i nešto preko do kraja. Čovek odigrao školsku odbranu, izašao nogama na kretnju, ovaj se upucao u njega i to ne preterano jako i eto faula. 

Pred kraj su se pogubili... Onaj aut što su gledali na snimku, meni se čionio da je od Novice, a sa druge strane odmah posle tog faula Enisu, sviran je isto neki smešan faul, kao kompenzacija...

 

Isto, Dangubi je dat faul posle šuta, iako se na snimku vidi da nema dodira, nego je sa 3 metra promašio skoro ceo obruč...

 

Nisu svirali nevijački, nego loše...  JBg...

Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

@Ivo Petovićpa ima tu svakako istine

ali sa druge strane nije da smo mi imali stalno klub koji je medju 10ak u evropi

to je zvezda unazad dve-tri sezone i partizan isto dve-tri sezone u vujosevicevoj eri

i onda kad se posmatra u odnosu na taj klub, ovi ostali deluju daleko slabiji

 

opet jbg imamo borac(da znam da sam dosadan sa borcem) koji igra egal sa tim top 10 evroligaskim klubom

 

 

pre 20ak godina kad smo imali onu buducnost u kojoj je igralo pola reprezentacije, a opet su znali izgubiti po 50 razlike u el i nisu bili ni priblizno konkurenti kao zvezda/partizan u pomenutim godinama se setala kroz ligu

 

Cek bre, ti to izjednacavas nas i vas paeriod dominacije :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...