Jump to content
IGNORED

Kup Radivoja Koraća


nautilus

Ko osvaja kup?  

72 members have voted

  1. 1. Ko osvaja kup?



Recommended Posts

Ladno smo uzeli Zvezdi jedan trofej over godine, ne mogu da verujem. Jos vise ne mogu da verujem ko je ubacio odlucujuci kos i kako.

3 godine se nisam ovako tresao zbog KK Partizan. Hvala momci.

Link to comment

Cestitke komsijama, odigrali su verovatno neki svoj maksimum, dok smo mi odigrali nesto blizu minimuma.

 

Bjelica, Feldin , Lazic pa i Rocesti su u kanalu ali Alimpijevic slepo veruje tom iskustvu, verovatno najveci krivac za poraz. Em nije pripremio utakmicu (mozda i potcenio Partizan) i nije uspeo da zaustavi na vreme. Tekmu smo vec izgubili pa skoro nakon prve cetvrtine.

 

Kaos koji smo igrali u napadu odavno nisam video, sut nije isao, centre nismo razigrali  a odbranu Zvezda ne igra vec duze vreme...

 

Ovo je super za Partizan, dace im samopauzdanje a Alimpije dobro da razmisli kako dalje...

 

ps. Koj moj je ulazio Pera na dva minuta?! Da bi se uverio da jos boli?

Link to comment

Uzevsi u obzir koliko cesto uzimamo titule u poslednje vreme, mogli bi i nasi da snime DVD "Srcem do trofeja" i da ga dele uz..sta znam, 10 litara kupljenog dizela na NIS-u ili tako nesto.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
Just now, SNARC said:

Uzevsi u obzir koliko cesto uzimamo titule u poslednje vreme, mogli bi i nasi da snime DVD "Srcem do trofeja" i da ga dele uz..sta znam, siguran glas SNSu ili tako nesto.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
 

Sasvim ok ideja.

Link to comment

Čestitke Partizanu na 100% zasluženoj pobedi. Igrali su kao i uvek protiv nas na srce i muda. Iskidali su odbranu u prvih 15 minuta, nismo imali jedan lagan šut i nisu promašaji bili posledica loše šuterske forme već odlične odbrane Partizana i jako teških šuteva koje smo uzimali. Bili smo u sličnim situacijama i pre, ali uspevali na suv kvalitet da se vratimo i okrenemo, no ne može uvek tako, nekad moraš da izdereš kolena koliko god da si bolji na papiru. 

 

U par navrata kada je bilo jako bitno imali smo izratizo impotentne postavke na terenu, ali sve je to nebitno sada. Zasluženo groblje.

 

Ovo oko Alimpijevića kako je krš i slično je 100postotno lupetanje. U euroligi smo postigli više od realnog kvaliteta tima i okolnosti /ceo nov tim praktično/, u ABA smo prvi. Izgubili smo kup, dešava se i boljima. Uspeh sezone zavisi od ABA, tj osvajanja ili ne.

 

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...