Jump to content
Sign in to follow this  
jms_uk

FEST

Recommended Posts

*edited by mod

Pa nisam primetio bojkot. Juce Kapernaum puna velika sala Dom Sindikata a veceras su iz Kinoteke u Kosovskoj bukvalno sa vrata vracali ljude, molili studente i press da ustanu onma koji su kupili karte.

Bojan
7 hours ago, ToniAdams said:

a zasto se bojkotuje fest?

sori ako je bilo, nisam u toku.

Dragojević je pozvao da se bojkotuje, jer je sns ekipa preuzela. Ima taj Handanović i neka žena što prodaje herba lajf. Pominje se i Vacić, ali ne znam u kom kontekstu. Ne mogu sad da iskopam tvit od pre neki dan, gde poziva, ali evo ovaj:

Bojan
7 hours ago, *edited by mod said:

Pa nisam primetio bojkot. Juce Kapernaum puna velika sala Dom Sindikata a veceras su iz Kinoteke u Kosovskoj bukvalno sa vrata vracali ljude, molili studente i press da ustanu onma koji su kupili karte.

Ja ova tri filma što sam gledao u SC bilo poluprazno. Očekivao sam bar za Beautiful Boy da bude gužva. Može biti i da je SC propao.

ToniAdams
20 minutes ago, Bojan said:

Dragojević je pozvao da se bojkotuje, jer je sns ekipa preuzela. Ima taj Handanović i neka žena što prodaje herba lajf. Pominje se i Vacić, ali ne znam u kom kontekstu. Ne mogu sad da iskopam tvit od pre neki dan, gde poziva, ali evo ovaj:

Joj, pa samo zbog njega bih onda išao. Govno espeesovsko, on da na nešto poziva.

Timmy

Ono jes, draži su mi iskreni SNSovci negde lažni socijalista :fantom:

ToniAdams

pa ne, nego u startu ne ocekujem da fest nema veze sa ekipom sa vlasti. to je nekako nemoguce.

a dragojevic je posebna vrsta sline, covek koji je pokusao da surfuje na drugom talasu socijalista. to su govna za sebe.

Apollo Creed

Nisam ni znao za "bojkot"...a svakako isti ne bih ni podržao.:fantom:

Na otvaranju sam bio i bilo je krcato, ne znam kako su posećene ostale projekcije, ne stigoh ništa više, za sada, da pogledam.

Sam ideja "bojkota" Festa je :isuse: a na isti smajli se može dodati xbeskonačno za onoga ko je pozvao na bojkot. E,al "...ko je bio?Uobičajni." Pa jbt. Ekipa na festu je manje-više ista poslednjih 100 godina i sa sns ekipom baš ima izuzetno bliske veze.:isuse:

U svakom slučaju u inat bojkotu-odoh popodne na "Burning" u Dom sindikata.:fantom:

Edited by Apollo Creed

halloween

Budale, kao da je SMS izmislio FEST.  Baš će Dragojević et snimili da me usmeravaju šta da radim. Taj modus operandi, pokvarenjaštvo i smrad onih koji bi sve da ispolitizuju. Ne neću da umrem zato što je nekom uskraćena sinekura, crkavam od smeha. 

Timmy

Kombak Arena je Dom sindikata :isuse:

Cuo sam za to ranije, al sam zaboravio. I gledam i cudim se otkud Fest u Areni :(

ToniAdams

Pa da. Sindikat vuče na komunizam, a to nam više ne treba.

halloween

Malo su promenili naziv prema lokaciji i veličini, nije kb arena nego kb dvorana. 

ultra plasticni

Ovo ko kad Godar bojkotovao Kan 1968.

Not

nezvanova

cek, koliko vidim on je apelovao da se bojkotuje OTVARANJE festa, a ne sam fest... sto bih ja uradila bez obzira ko je na vlasti, ko je dobar od njega a i ko poziva na bojkot.

sama ceremonija otvaranja prikazivanja filmova, meni je bezvezan dogadjaj. 

halloween

Klošarčina je svesno spremio da mu to bude odstupnica u slučaju da se upusti sa nekim u javnu raspravu.