Jump to content
IGNORED

156. Veciti derbi Partizan - Crvena zvezda, 13.12.2017. u 18h


Milosh76

Ko ce pobediti u Derbiju?  

44 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    58

  • renne

    34

  • Milosh76

    31

  • kud u maglu Simoviću

    31

40 minutes ago, theanswer said:

Sta si ti ovde napisao jel bar ti znas?

Ja znam samo da kroz tvoje postove provejava nasitno divljenje šipkaškoj sceni i ta neka poluhuliganska spika, i to "ja znam šta se tamo dešava" i neka kvaziopravdanja dešavanja na tribini i patkometrija čak ne na nivou CZ vs Partizan već cigani vs grobari, što je greota jer se u sport razumiješ, pa me čudi to tvoje loženje na te priče "ne vode ovi nego oni" kao da nisu u pitanju ista govna sa svih strana.

ne samo vezano za ove posljednje događaje, malo ko ima razumijevanja za dešavanja na tribinama ovdje kao što to ti imaš.

Mislim, kao da je bitno da li tribine vode ovi ili oni, svi bi trebalo da su u zatvoru, ali eto tebi ispada bitnije da cigani ne vode jug nego što ta gamad uopšte postoji.

Link to comment
10 minutes ago, nautilus said:

 

nisam vidio, ako je bio neko sa SZDa, onda je moguce da sam prevideo. na redovnom sportu i otkad je ukinut SZD tih stvari ne bi trebalo da bude.

 

pa šta znam, to je uobičajena zajebancija, prihvaćena i sa njihove strane.  znam da mi je  od nekud poznato

https://parapsihopatologija.com/forums/index.php?/profile/294-њујоркер/

 

a pogotovo je sad aktuelno kad im Hrvati osvajaju tribinu

 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Ja znam samo da kroz tvoje postove provejava nasitno divljenje šipkaškoj sceni i ta neka poluhuliganska spika, i to "ja znam šta se tamo dešava" i neka kvaziopravdanja dešavanja na tribini i patkometrija čak ne na nivou CZ vs Partizan već cigani vs grobari, što je greota jer se u sport razumiješ, pa me čudi to tvoje loženje na te priče "ne vode ovi nego oni" kao da nisu u pitanju ista govna sa svih strana.

ne samo vezano za ove posljednje događaje, malo ko ima razumijevanja za dešavanja na tribinama ovdje kao što to ti imaš.

Mislim, kao da je bitno da li tribine vode ovi ili oni, svi bi trebalo da su u zatvoru, ali eto tebi ispada bitnije da cigani ne vode jug nego što ta gamad uopšte postoji.

 

znači ako znam šta se dešava mora da sam Aleksandar Vavić lično. to mi je jako smešno i ne bih to dalje komentarisao zaista.

 

druga stvar koja mi je jako smešna je što je sa mi vi cigani grobari jasno počeo šek. ali ti to kao obejktivni posmatrač ovdašnjih prilika nisi primetio nego si se meni zakačio. verovatno zato što si iznad tih mi vi grobari cigani. ok. 

 

treća stvar, ne znam odakle ti ideja šta je meni bitnije, ja sam samo izneo činjenice. to su činjenice, tako JESTE. a šta ćeš ti da učitaš na osnovu njih je tvoja stvar. 

Link to comment

Ne znam, meni su te informacije u rangu kačenja klipova sa tribina, tek su to činjenice, nikakva tumačenja, pa se nekad banovalo za takvo što ovdje. Bilo kakva afirmativna priča ili pojašnjenja ponašanja mandrila nisu nešto bez čega bi ovaj forum propao.

Link to comment
8 minutes ago, levi said:

 

pa šta znam, to je uobičajena zajebancija, prihvaćena i sa njihove strane.  znam da mi je  od nekud poznato

https://parapsihopatologija.com/forums/index.php?/profile/294-њујоркер/

 

a pogotovo je sad aktuelno kad im Hrvati osvajaju tribinu

 

 

u pravu si. nemam pojma kako mi je to promaklo do sada. uopste mu nisam gledao u avatar a tu je godinama. sad je i glupo da ga kaznjavamo kada je krivica na modovima jer nam je to promaklo. editovacemo mu avatar.

Link to comment

Iskreno, jesam iznad priča cigani vs grobari, bar što se tiče bilo kakve identifikacije sa narkodilerima sa tribina.

To što se ja ovdje na forumu deklarišem kao navijač CZ pa sebe nazivam ciganom a vas sa druge strane grobarima mi je onako, red zajebancije, zaista nemam nikakve veze sa likovima sa tribina i šipki niti bih želio da me bilo ko ikada dovede u bilo kakvu vezu s njima, i ne smatram to nikakvim elitizmom, čak bježim od toga, ti ne, tvoj izbor, ali nemoj onda da te čudi što meni tvoja priča ima elemente afirmativnog o toj jednoj pojavi u kojoj ja ne vidim ama baš ništa pozitivno.

Link to comment
3 minutes ago, nautilus said:

 

u pravu si. nemam pojma kako mi je to promaklo do sada. uopste mu nisam gledao u avatar a tu je godinama. sad je i glupo da ga kaznjavamo kada je krivica na modovima jer nam je to promaklo. editovacemo mu avatar.

 

kad si već tu edituj mu i Website URL :sleep:

Edited by levi
Link to comment
6 minutes ago, James Marshall said:

Iskreno, jesam iznad priča cigani vs grobari, bar što se tiče bilo kakve identifikacije sa narkodilerima sa tribina.

To što se ja ovdje na forumu deklarišem kao navijač CZ pa sebe nazivam ciganom a vas sa druge strane grobarima mi je onako, red zajebancije, zaista nemam nikakve veze sa likovima sa tribina i šipki niti bih želio da me bilo ko ikada dovede u bilo kakvu vezu s njima, i ne smatram to nikakvim elitizmom, čak bježim od toga, ti ne, tvoj izbor, ali nemoj onda da te čudi što meni tvoja priča ima elemente afirmativnog o toj jednoj pojavi u kojoj ja ne vidim ama baš ništa pozitivno.

 

e aj nemoj da kenjaš

 

gde sam ja pisao afirmativno o tome? to što ti pojašnjenje poistovećuješ sa tim, tvoja stvar

Link to comment
On 12/13/2017 at 8:27 PM, ToniAdams said:

Jest. To me podseća na poslednji derbi koji sam gledao na stadionu, budući da smo ortak cigan sa kim sam išao i ja jedva izvukli žive glave kad smo se pri povratku našli u epicentru bitke sa sve kaldrmama, štanglama, krvavim ljudima i naravno konjicom.   

Elem, mislim da je bio kup 2002 god kad smo dobili ciganske vulve sa 2 1, a radiša ilić odbranio dekiju penal, pa je posle izjavio da je razmišljao da primi gol pa da cigane izbacimo na penale. Zajebavo se naravno, dobar lik bio radiša metalac.

Koji je to derbi?

Link to comment
2 minutes ago, Sam Spade said:

Koji je to derbi?

+1000

Dobili smo 2:1 u prvenstvu 2001, prolecni deo sezone, kada je Radakovic kod 1:1 odbranio penal Branku Boskovicu, pa ga ubrzo Iliev spakovao iz neke kontre.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
  • TheBigFlegma locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...