Jump to content
IGNORED

Svetsko Prvenstvo 2019 - Kvalifikacije


theanswer

  

43 members have voted

  1. 1. ko su veći debili



Recommended Posts

  • Replies 218
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    36

  • Joe D

    17

  • б1lme3

    17

  • goofs

    12

Top Posters In This Topic

35 minutes ago, theanswer said:

 

npr? ja se sećam Dejvisa

Iz glave, ja se secam Laettner-a is originalnog dream team-a i Jay Williamsa u Indianapolisu.

Link to comment

a i drugi pomenuti, lejtner, tesko da je pormasaj

svakako nije dzordan, medzik ili bird, ali je imao prilicno uspesnu karijeru, pogotovo prvih nekoliko sezona

 

sto hakim nije igrao tad? pretpostavljam da je ovaj upao umesto njega

nije mozda imao drzavljanstvo jos?

Link to comment

Nije imao drzavljanstvo, a tad im je bila politika da odvedu jedno koledz igraca, sto su vec na sledecem takmicenju napustili. Pravo pitanje je zasto Shaq nije isao, u stvari.

Edited by Joe D
Link to comment

pričao je i Shaq u espn dokumentarcu o sebi, polu/lažno skormno da nije bio siguran ni da će biti 1. pik, jer je Lejtner važio za najboljeg koledž igrača u zemlji :sleep: iako je Orlando došao sa njegovim dresom na izvlačenje draft lutrije

Link to comment

Shaq nije isao jer ce govnari iz saveza uvek vole belca sa Duke nego da vode brata iz SEC
Tako je isao i Plumlee, pa i taj Jay Williams, a sad ce da ide Zion.
Krzyzewski i njegovi to vide kao besplatnu reklamu za recruiting

Link to comment

:D

jbg, ume na visokim pozicijama da im se prosvercuju igraci evrokup nivoa :fantom:

 

a sto je to tako uopste?

ono, od kraja 80, pocetka 90tih kad su krenuli evropljani, odnosno "ostali, ne ameri" put nba, vazda je bilo mnogo vise visokih (tih van usa)

cak i u 90tim kad usa svakako nije falilo kvalitetnih centara hakim, juing, robinson, o'nil, zo, bla bla bilo je prilicno ostalih sa bitnim ulogama (mutombo,divac, smits, sabonis, radja + gomila ostalih)

 

nekako sam to ranije prihvatio kao nesto sto se podrazumeva, pravdajuci pre svega fizickim sposobnostima crnih igraca na spoljnjim pozicijama u odnosu na bele. ali jbg, zasto onda isto tako nije i na visokim pozicijama?

odnosno zasto je redje?

Link to comment

Jeste bio Džej Vilijams u Indijanapolisu, mada protiv nas npr nije ni igrao. Ali ta ekipa mislim da nije dobro poređenje, jeste i ovo sad svetsko prvenstvo, ali ja sam imao više u glavi OI jer tad putuju sa najjačim timom. Ovi rosteri za svetsko, ne bi ameri bili prva ekipa da imaju igrača po potrebi ili da vode nekog klinca koji neće videti minuta. Zato sam se i Dejvisa setio, on je bio u baš jakom timu 2008. 

Link to comment

PLEJMEJKERI: Toma Ertel (Barselona), Andru Albisi (Andora), Frank Ntilikina (Njujork Niks);
BEKOVI: Nando de Kolo (CSKA), Evan Furnije (Orlando), Pol Lakomb (Monako);
KRILA: Nikola Batum (Šarlot), Aksel Tupan (Olimpijakos), Timoti Luvavu Kabaro (Čikago Buls);
KRILNI CENTRI: Luj Lajberi (Valensija), Amat Mbaje (Virtus Bolonja), Adrijan Moerman (Anadolu Efes);
CENTRI: Rudi Gober (Juta Džez), Matijas Lesor (Unikaha), Vensan Poarje (Baskonija);

 

http://mozzartsport.com/kosarka/vesti/preliminarni-spisak-francuza-od-15-imena-gober-batum-ertel-de-kolo-furnije-tu-je-i-lesor/329684

 

 

nisu losi

manje vise najjace sto imaju 

ovako na prvu nema lovernja, serafina, vestermana, jabuselea, okoba, mada oni il su povredjeni ili nisu ni ranije igrali za reprezentaciju

Link to comment

Prosečne kvote kladionica za osvajanje SP (iz svake polovine po dve reprezentacije ulaze u polufinale, iz svake četvrtine po dve reprezentacije ulaze u četvrtfinale):

Leva polovina kostura 

Prva četvrtina

Rusija 80

Argentina 80

Poljska 200 

Druga četvrtina

Srbija 9

Španija 18

Italija 100

Portoriko 300

Desna polovina kostura

Treća četvrtina

SAD 1.11

Grčka 33

Brazil 150

Turska 150

Novi Zeland 250

Crna Gora 300

Češka 350

Četvrta četvrtina

Francuska 30

Australija 40 

Kanada 45

Litvanija 50

Nemačka 125

 

Edited by az67
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...