Jump to content
IGNORED

Samoodbrana i lična bezbednost


eumeswil

Recommended Posts

A i prihvatljivije je da se one jedu medjusobno nego mi da ih jedemo.

Skapirao sam neke stvari o sopstvenom licemerju kad mi je drugarica javila da je njena koza ojarila dva jareta.

 

 

 

Link to comment
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kurjak92

    14

  • Filozof manijak

    12

  • đorđe geprat

    8

  • ObiW

    8

Meni dečiji propeler pomaže, srećom imamo dosta vetra na balkonu pa se to čudo non-stop vrti i bljeska a to im se izgleda baš ne sviđa.

Link to comment
7 hours ago, Aleksija said:

mozda neka zivotinjica bude morala.

Sara ne dozvoljava ni senka od goluba da sleti na terasu, na kraju sam morala priznati da je ona oterala i laste, nisu vetruške krive.

Mačku za taj posao ne preporučujem (iako mi je u interesu), one love golubove i tom prilikom padaju 

Skalamerija koju sam pravila bila je za terasu na poslu, i radila je 100% uspešno

Edited by Sara
Link to comment
11 hours ago, Aleksija said:

hvala! i ja sam cula za te gavrane, ali nesto mi ne uliva poverenje... a i ne znam gde se kupuju gavranovi.

 

namamis jednog pravog, sipas mu nesto u pice i prepariras.

Link to comment
14 hours ago, Aleksija said:

ima li neko ideju kako da oteram golubove sa terase?

 

a da ih lepo zamolis da odu?

Link to comment

Meni su jedno jutro sleteli golubovi na terasu, ja na youtube nasao i pustio zvukove jastrebova, kobaca i sokolova. golubovi se odmah razbezali i nisu se posle vracali.

Link to comment

sad mi je smesno sto sam po terasama u kraju vidjala te drvene gavranove i mislila da to drze neki bolesnici za vlasku magiju, na kraj pameti da je to zbog golubova

 

 

 

p.s. za martine nema leka, osim mozda macka

pss . ova moja npr lovi one velike komarce, hoce da bude korisna, martine nisam vidjala od kad imamoo macku

psss. a to znaci, zadnjih dvajes dana:wub:

 

 

Edited by Sara
Link to comment
10 hours ago, Zli Gli said:

O jbt, samoodbrana od golubova... Ajde onda pomozite i meni da se resim smrdljivih martina kad se pojave opet, a uskoro ce.

 

Smrdljive martine? To je bese vojvodjanski izraz za cipele/cizme martinke? Pa brate, peri noge i menjaj carape, nema drugog resenja.

 

Spoiler

:Jova:

 

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...