Jump to content
IGNORED

letnje računanje vremena


kud u maglu Simoviću

  

97 members have voted

  1. 1. da li ste za ukidanje letnjeg računanja vremena?

    • da
      59
    • ne
      38


Recommended Posts

14 minutes ago, renne said:

Ostali su na letnjem

hteo sam da predložim da i mi treba isto kao i braća naša, međutim :(

 

Quote

The 2011 declaration by Russia that it would stay in DST all year long was subsequently followed by a similar declaration from Belarus.[71] Russia's plan generated widespread complaints due to the dark of wintertime morning, and thus was abandoned in 2014.[72] The country changed its clocks to Standard Time on October 26, 2014 and intends to stay there permanently

 

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:

42

sent from bubamoto
 

 

42 - odgovor na pitanja o suštini života, univerzuma, svega za šta znamo i ne znamo

 

edip: pa i na dilemu letnjeg računanja vremena :D

Edited by Filozof manijak
Link to comment
Quote

Ministarstvo privrede je saopštilo da, na osnovu Zakona o računanju vremena, letnje računanje vremena u 2018. godini počinje 25. marta u 2 sata tako što se pomeranjem za jedan čas unapred vreme u 2 sata računa kao 3 sata.

Svakog poslednjeg vikenda u martu se pomera sat i prelazi se na letnje računanje vremena, da bi se satovi potom poslednjeg vikenda oktobra vratili na zimsko računanje.

 

Link to comment

kad već menjamo, trebalo je da promenimo još prošle nedelje. ja se već desetak dana budim sama sat, sat i po pre alarma, valjda zbog svetlosti. i taman ću do sledećeg vikenda da se naviknem da spavam pod svetlošću i onda ću da se mučim ko isus kad nam zdipe sat.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...