Jump to content
theanswer

NBA 2017/18

66 members have voted

1. 1. prsten

Recommended Posts

ToniAdams
8 minutes ago, Host said:

Bog kosarke. Svi timovi u kojima je igrao su bili sampionski. U Italiji je uzeo titulu i Evroligu, sa reprezentacijom srusio mit o Dream Teamu, osvojio Olimpijadu i Svetsko (*), sa Spursima uzeo 4 titule i bio vazan deo transformacije od dekadentne igre do efikasne kosarke lepe za gledanje. Obozavao sam da ga gledam iako je bio floperski smrda.

(*) tj. brutalno pokraden.

jel ti bolji on ili kris malin?

Host

Mullin normalno, mogao je da postigne mnogo poena iz cuga :fantom: 

pasha

Velika legenda.

theanswer

veliki igrač

jedan od onih koji su menjali košarku

samo 2 puta je bio all star. let that sink in. 

Edited by theanswer

pacey defender

Manu bog otac, jedan od nekoliko mojih omiljenih ikada.

Ako ima ovde levorukih, verovatno mogu da potvrde dodatnu fasciniranost :)

Kucanje protiv Lejkersa i pas iza leđa za Parkera možda najbolje pokazuju raznovrsnost i jedinstvenost koju je pokazivao.

Ivo Petović

Manu, tip igrača zbog kojih se zavoli košarka. :Hail:

During the war...prvi put sam ga gledao još u Redjo Kalabriji i sećam se da sam nakon 2 minuta gledanja snimka pomislio...Ko je ovaj dečko i šta radi u Redjo Kalabriji?

U top poteze definitivno spada i onaj buzzer beater protiv nesrećne SCG u Atini.

Edited by Ivo Petović

iDemo
1 hour ago, Ivo Petović said:

U top poteze definitivno spada i onaj buzzer beater protiv nesrećne SCG u Atini.

Vratio s kamatom, je@iga... :)

Micko8

Plus nas je ubio na OI, najavio raspad nase  reprezentativne kosarke, od njegovog  kosa u poslednjoj skeundi je i poceo nas sunovrat.

iDemo
3 minutes ago, Micko8 said:

Plus nas je ubio na OI, najavio raspad nase  reprezentativne kosarke, od njegovog  kosa u poslednjoj skeundi je i poceo nas sunovrat.

Nije. I u Sidneju (na OI) smo prosli k'o po kur@u... I bez Argentine.

Micko8

Ali od tog njegovog kosa se bukvalno nismo sastavili  sve do 2009 godine. Neka  opasna karma nas je uhvatila protiv te Argentine, duplo nam je vraceno za ono finale u Indijanapolisu.

Edited by Micko8

Joe D

Manu je bio povredjen u finalu u Indijanopolisu, ako se dobro secam. Igrao je nesto malo.

goofs

Mislim da nije igrao uopste, povredio se bukvalno minut-dva pre kraja polufinala protiv Spanaca, iskrenuo zglob.

pbg12345

jeste sjebao zglob, ali ja se jasno secam nekog auta sa desne strane od kosa i njega tu nesto

hocu reci prilicno sam siguran da je igrao

Jimmy Kowalski
34 minutes ago, Joe D said:

Manu je bio povredjen u finalu u Indijanopolisu, ako se dobro secam. Igrao je nesto malo.

Da, bez nekog ucinka..

Fakundo Sava

Kako sam pizdeo na njega,psovao sam ga tresla se kuća u pet ujutru,prvo finale protiv Majamija.Gubi lopte,promašuje prazan koš ,sapliće se ali jebiga 

ne možeš da ga ne voliš .Što bi rekao Greg - Thats Manu.

Oprostio se od njega prošle godine,pustio koju suzu ali častio nas je sa još nekoliko odličnih partija ,još jedna plej of serija

Neverovatno da argentinska košarka posle te čuvene generacije nije dala ni jednog pristojnog košarkaša,a kakva je to generacija,jedino na njihove pobede

nisam bio ljubomoran,južnoamerički srbi 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...