Jump to content

NBA 2017/18

theanswer

66 members have voted

1. 1. prsten

Recommended Posts

• Replies 6,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Mos

354

• Joe D

325

• 1n54jd3r

467

• theanswer

462

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta je bilo sa Raskovicem, vidim pljuju ga nesto?

A laicki mislim da je ovo odlicno i za Bjelicu i za Kingse. On ce napokon imati minute koje zasluzuje (valjda), a kingsi dobise odlicnog igraca za ne velike novce.

Jos da su Tea nekako prebacili tu, pa da se lepo uigravamo za SP i OI :) 

54 minutes ago, Timmy said:

Sta je bilo sa Raskovicem, vidim pljuju ga nesto?

A laicki mislim da je ovo odlicno i za Bjelicu i za Kingse. On ce napokon imati minute koje zasluzuje (valjda), a kingsi dobise odlicnog igraca za ne velike novce.

Jos da su Tea nekako prebacili tu, pa da se lepo uigravamo za SP i OI :) 

B423194C-3411-49F1-8B46-F26C3A54121A.jpeg

Ne moze biti u losijoj poziciji nego u minesoti...Bogdan tamo vec ima odredjen autoritet, integrisace ga, nece ga zaobilaziti lopta u napadu...plus nije da Kingsi pucaju od nekog talenta, moci ce da se izbori za kakvu takvu krstenu ulogu...ne jure PO, mogu da ga rotiraju od 3-5 u raznim kombinacijama...na stranu sto to cesto nece da izgleda idealno

1 hour ago, Joe D said:

Imace minute mozda koliko ih je imao i u minesoti. Imaju jedno 8 igraca na njegovoj poziciji, ukljucujuci i drugog pika sa drafta. 

rano je za takva predviđanja. daj da vidimo prvo kako će roster da izgleda na početku sezone i ko će kakvu ulogu da ima. npr ne očekujem da zbo igra išta sledeće sezone niti za to ima ikakve potrebe. guraće ga verovatno dosta i na 3. 

Da, s tim što je razlika što neće imati ulogu Pere Božića. Ne brinem ja za Bjelog da će on treningom, zalaganjem i inteligencijom obezbediti sebi minute. Problem je što to kod Tibodoa nije ferceralo zbog njegovog u cement zacrtanog sistema, mogao je da igra ko zmaj ili ko jaje svejedno bi dobijao po 9 minuta i 2 lopte da potroši. A posle kad se onaj povredio na isti način po 30min i 8 lopti.

2 hours ago, theanswer said:

rano je za takva predviđanja. daj da vidimo prvo kako će roster da izgleda na početku sezone i ko će kakvu ulogu da ima. npr ne očekujem da zbo igra išta sledeće sezone niti za to ima ikakve potrebe. guraće ga verovatno dosta i na 3. 

mislim da generalno bjelica u kingsima nema nekog velikog smisla sa ovakvim stanjem rostera. on je role player, donece neki kvalitet, ali nije on dovoljno dobar da donese neke pobede vise sklepanom rosteru sa gomilom neiskusnih igraca, a nije da on sam ima neko veliko nba iskustvo pa da mogu klinci da imaju tu vrstu koristi od njega. oni ce izvesno biti zakucani na zadnje mesto na zapadu za vreme koliko traje njegov ugovor. lepo je to sto ga je zemo obezbedio finansijki i sto ima drugara iz reprezentacije da mu pravi drustvo, ali dugorocno ne vidim rezon da mu trener izmislja neko vreme za igranje, a verovano ce vremenom toga biti i manje. kingsi sve nade polazu na to da im se ovo nekoliko mladih razvije kako treba.

1 hour ago, Joe D said:

mislim da generalno bjelica u kingsima nema nekog velikog smisla sa ovakvim stanjem rostera. on je role player, donece neki kvalitet, ali nije on dovoljno dobar da donese neke pobede vise sklepanom rosteru sa gomilom neiskusnih igraca, a nije da on sam ima neko veliko nba iskustvo pa da mogu klinci da imaju tu vrstu koristi od njega. oni ce izvesno biti zakucani na zadnje mesto na zapadu za vreme koliko traje njegov ugovor. lepo je to sto ga je zemo obezbedio finansijki i sto ima drugara iz reprezentacije da mu pravi drustvo, ali dugorocno ne vidim rezon da mu trener izmislja neko vreme za igranje, a verovano ce vremenom toga biti i manje. kingsi sve nade polazu na to da im se ovo nekoliko mladih razvije kako treba.

da, to zaista deluje kao najrealniji ishod

ali ja nekako i dalje zelim verovati da on moze imati itekako bitniju ulogu u nba od one u minesoti

zapad je surovo jak, ali nisu kingsi toliko daleko od solidnog broja ekipa

ako se lepo slozi ovo sto imaju i dodaju mozda jos jednog, dva igraca za rotaciju mogu oni ugodno iznenadjenje

ni bogdan ni bjelica mi ne deluju kao "odradjivaci posla", "posibace se oni" za svaku pobedu

mislim da je trenutno najveci problem nedostatak lidera ekipe

ako se u tom smislu brzo hijerarhijski posloze ubedjen sam da ce hemija u ekipi biti dobra i da nece biti poslednji na zapadu

37 minutes ago, pbg12345 said:

ni bogdan ni bjelica mi ne deluju kao "odradjivaci posla", "posibace se oni" za svaku pobedu

mislim da je trenutno najveci problem nedostatak lidera ekipe

ako se u tom smislu brzo hijerarhijski posloze ubedjen sam da ce hemija u ekipi biti dobra i da nece biti poslednji na zapadu

mogu oni da se sibaju koliko hoce, nemaju kingsi kvalitet za ovakvu zapadnu konferenciju. mozda budu i pretposlednji, ne menja to nista.

• TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...