Jump to content
IGNORED

Crvena zvezda - Partizan, 155. put, nedelja 19h (TV Arenasport 1)


Milosh76

  

40 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

Da, to sam i ja cuo da je Drincic pricao.

 

Onakav start posle nije vidjen, cak i da mu tada nije pukla noga, mozda je napukla, pa je neki drugi start doveo do konacnog loma. Ali posle nije bilo nijednog ostrog starta ni Jovicica niti na njemu... Znaci nema ko da bude uzrok osim divljackog starta Drincica. Niti je zakacio busen niti bilo sta sto bi moglo da  uzrokuje pucanje kosti...

 

No nebitno, Drincic ne igra, znaci ne bi trebalo da bude divljackih startova...

 

Pa Jovičić je rekao da je već bio povređen pre toga, ali ti verovatno znaš bolje. I ničim izazvan pominješ čoveka koji je poslednji derbi odigrao pre dve godine, pitam se zbog čega ti je on pao na pamet...

Link to comment
  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    66

  • kud u maglu Simoviću

    59

  • levi

    48

  • gervasius twinkleminkleson

    44

Samo kao neki kostolomac... Evo da budem politicki korektan, nece biti povreda golmana jer ne igra retard Sikimic koji ne gleda gde bije kad ide na loptu...

Link to comment

potop

 

ali samo iznad "rupe"

 

godine isposnickog zivota i molitvi rukovodstva zvezde i severa su raznezile svevisnjeg, pa nam je poslao potop i teren pretvorio u oranicu  na kojoj smo dominantni protiv svakog protivnika :fantom:

Edited by pbg12345
Link to comment

a sto je bila takva oranica?

namerno za krasnodar il je bio neki potop? nisam trenutno u bgd pa stvarno ne znam.

poslednji put je menjana trava za univerzijadu. valjda. a navodno su je za vreme ovog tropskog talasa zalivali preko dana non stop pasu je skuvali. a na to posut šljunak koji je sve spalio
Link to comment

Terzicu bi bilo pametnije da je nasrnuo na nekog coveka, ne bi se ovako blamirao. Lako je nasrtati na invalida. :fantom:

 

Derbi kao derbi, nikad nista nije unapred definisalo rezultat pa nece ni sada. Ako Milojevic uspe da uklopi Krsticica i ako Rodic bude opravljen blagi smo favoriti, tim pre sto igramo na nasem terenu. U suprotnom cemo imati dosta problema da drzimo Partizanovu tranziciju.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...