Jump to content
IGNORED

Crvena zvezda - Partizan, 155. put, nedelja 19h (TV Arenasport 1)


Milosh76

  

40 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

mislim da je vise bio penal nego ono sto je nemac svirao za krasnodar

 

al si našao primer, jebalo mater :D ono ako je uopšte trebalo da se sudi nešto, to bi bio faul za nas.

Link to comment
  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    66

  • kud u maglu Simoviću

    59

  • levi

    48

  • gervasius twinkleminkleson

    44

al si našao primer, jebalo mater :D ono ako je uopšte trebalo da se sudi nešto, to bi bio faul za nas.

 

naravno, ali makar verujemo da iza tog svabinog pomracenja mozga ne stoji neka zavera, neka potreba da vadi fleke poput grobara cokot koji je prosli put ojadio nas, pa se sada sasvim opravdano ocekuju kompenzacije™, i onda ako nesto sumnjivo odsudi za nas, eto ga, vraca nam. ovi domaci arbitri su suvise kompromitovani, ili jednostavno losi da bi mogli da iznesu derbi.

Link to comment

naravno, ali makar verujemo da iza tog svabinog pomracenja mozga ne stoji neka zavera, neka potreba da vadi fleke poput grobara cokot koji je prosli put ojadio nas, pa se sada sasvim opravdano ocekuju kompenzacije™, i onda ako nesto sumnjivo odsudi za nas, eto ga, vraca nam. ovi domaci arbitri su suvise kompromitovani, ili jednostavno losi da bi mogli da iznesu derbi.

 

Ojadio? :lolol:

 

Znas li sta je ojadjivanje? Ovo:

 

Link to comment

jbt. ko je vas ikada ojadio u derbiju?

:(

 

secam se npr. da je umeo da nas ojadi i veliki ciganin babarogic, verovatno osecajuci potrebu da dokazuje™ kako je njegova objektivnost iznad navijackih pobuda.

Link to comment

Po meni nije bio penaltik. I ne samo to, gledao sam utakmicu u kafani punoj cigana i grobara i mislim da nije bilo coveka koji je smatrao da ga je trebalo svirati.

 

A sto se smatra™ Miloeve izjave, ne mislim da je imao nameru da omalovazi Partizan, ali bi svakako bilo dovoljno da je reako da je Stojkovic spasao svoj tim u derbiju, jer to je potpuno tacno. Nije mu trebalo da spominje Videoton, prvo zato sto je to potpuna besmislica (jer nismo ih prosli sa 0-0 kuci i 1-1 u gostima pa da golman bude odlucujuci faktor, nego smo im stavili 4 komada na njihovom terenu, a pouzdano znam da Mustafa nije dao nijedan od ta 4 gola), a drugo sto se moze protumaciti kao izliv jeda i merenje patke, cak i da je istina. Ponavljam, deluje kao pristojan covek i ne verujem da mu je to bio motiv.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

secam se npr. da je umeo da nas ojadi i veliki ciganin babarogic, verovatno osecajuci potrebu da dokazuje™ kako je njegova objektivnost iznad navijackih pobuda.

 

A kada vas je to ojadio Babarogic? Daj da vidimo to.

Link to comment

Niko i nikad nas nije ojadio u derbiju, za razliku od Partizana, koji je svaki put ojađen.

 

Jel može to da se uzme kao aksiom i pravilo, i da jednom prestane da se diskutuje o tome, nešto poput diskusije o tome da li sunce izlazi i zalazi?

Link to comment

Niko i nikad nas nije ojadio u derbiju, za razliku od Partizana, koji je svaki put ojađen.

 

Jel može to da se uzme kao aksiom i pravilo, i da jednom prestane da se diskutuje o tome, nešto poput diskusije o tome da li sunce izlazi i zalazi?

 

Pusti sad taj cinizam, neka Nikodije pusti ovo za Babarogica, pa da stavimo katanac :D

Link to comment

A kada vas je to ojadio Babarogic? Daj da vidimo to.

 

bilo je vise puta, ovako na prvu loptu mogu da se setim derbija iz 94. godine kada je iskljucio iliju ivica (u prvom poluvremenu) bez ikakvog razloga.

Link to comment

Sudije nece svirati penal za Partizan osim ako nije cist kao suza sve dok se o tome trubi iz kluba, to jednostavno morate da shvatite. Svaki sudija ocekuje tu vrstu pritiska i u glavi mu je ideja da ce igraci Partizana pokusati da izmuvaju penal i da izvrse pritisak na njega, oni jednostavno ocekuju simuliranje i nijednu sumnjivu situaciju nece svirati. Grujic je jos imao potvrdu toga za manje od minut, za sankcionisanje starta koji je zuti karton u svim ligama na svetu smesta je okruzen crno-belim prenemagaocima i verovatno posteno ispsovan.

 

Drugim recima, sudije su predisponirane da vide ono sto ocekuju da ce videti tim konstantnim prdezom iz Partizana o penalima. Najlakse je reci da oni treba da vide ono sto gledaju ali mi svi vidimo delom i ono sto smo predisponirani da vidimo. Isti snimak se postavi, jedni vicu da je penal kao vrata, drugi da nigde veze nema s penalom, kao da gledaju potpuno razlicite snimke. Mi to radimo iz navijacke predisponiranosti, sudije iz one koja proizlazi iz tog nesportskog pritiska da se svira penal za Partizan prosto zato sto dugo nije sviran. Niko ne zeli da ispadne budala koju ce Dzaba the Vuletic da povuce za nos.

 

Napisao sam u jednom od prethodnih postova, sinoc ponovo ponasanje igraca Partizana nije bilo u skladu s reputacijom kluba ciji dres nose. Ali to je njihov problem, mene bi iskreno bilo sramota da se igraci Zvezde onako ponasaju.

Link to comment

Pusti sad taj cinizam, neka Nikodije pusti ovo za Babarogica, pa da stavimo katanac :D

 

Katanac se stavlja već pet strana. Nego lepo da se ovo što sam naveo formuliše u vidu nekog pravila, i da prestane nagvaždanje posle svakog jebenog derbija.

Link to comment

ako ima neka dobra dusa neka mi posalje na pm link sa skracenim snimkom utakmice bez da se vidi rezultat. ne mogu da nadjem na torentima. 

 

hvala

Link to comment

jbt. ko je vas ikada ojadio u derbiju?

:(

 

Za pocetak, govnotm sudija koji nije sankcionisao šamaranje Leonarda u prethodnom derbiju.

 

Mislim, tvojim kriterijumom to je ojađivanje na kub.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...