Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma Objasnio je Muta nama navijačima kako se bruka Partizan večeras!

 

Odlazi štetočino iz Partizana! Kriješ se tu oko Zagorca, jebo te on. I da dođe i da ne dođe, kakva je to sramotna odbrana idiote glupavi? Ovo nema ni na basketu iza zgrade. Marš iz Partizana, muka mi je od tebe! Jebo te Zagorac.

 

+zilion

 

DIFENS!

Link to comment

Sad mi je krivo što sam opsovao. Mogao sam ovo da napišem i bez psovki, ali me je toliko iznervirao Muta i ona sramotna igra da sam prosto pukao.

Izvinjavam se.

 

Nije problem poraz sam po sebi. Da su izgubili i sa većom razlikom, ali da je bilo građenja skoka pod košem, organizovana odbrana itd., neuporedivo lakše bih ovo podneo. A ovaj klovn priča na konferenciji o Zagorcu a da ga niko to nije ni pitao! Gde ti je samokritika? Kako ti igra ekipa čoveče?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Muta je i najavio da nece da se ozbiljno igra kroasan kup. Sve ovo je posledica laznog optimizma, koji provejava s' vremena na vreme. Za to je kriva ona slucajna™ pobeda u Bilbau, vezana sa pobedama u ABA ligi.

Mislim, to je to. Ako uspemo da budemo u 4 naj u ligi da se sutamo u dupe. A dobro nam za sada ide. Napadacka smo ekipa, jos malo da zategnemo u odbrani i sve OK. A znalo se da Muta igra seljacku™ odbranu, gde mu 1 igrac radi citav pos'o, u ovom timu je to Cakar. Nazalost, on je povredjen i tako. Treba biti realan jbg

Link to comment

Sad mi je krivo što sam opsovao. Mogao sam ovo da napišem i bez psovki, ali me je toliko iznervirao Muta i ona sramotna igra da sam prosto pukao.

Izvinjavam se.

 

Nije problem poraz sam po sebi. Da su izgubili i sa većom razlikom, ali da je bilo građenja skoka pod košem, organizovana odbrana itd., neuporedivo lakše bih ovo podneo. A ovaj klovn priča na konferenciji o Zagorcu a da ga niko to nije ni pitao! Gde ti je samokritika? Kako ti igra ekipa čoveče?

 

Ain't Muta a naprednjak ? Uci on od ovih kako da hendluje medije

Link to comment

to sto ti ja ne verujem nije bitno, ali kad se vec ispostavilo da to sto ti pricas ovde na forumu o radetu nema neke veze sa realnoscu, stvarno bi bilo u redu da prestanes da izigravas njegovog portparola. 

Link to comment

to sto ti ja ne verujem nije bitno, ali kad se vec ispostavilo da to sto ti pricas ovde na forumu o radetu nema neke veze sa realnoscu, stvarno bi bilo u redu da prestanes da izigravas njegovog portparola. 

 

Ali sve je bilo tačno, jer do pre, sada već 15ak dana, nikakva realna priča nije postojala, to su samo mediji pumpali sebi klikove. Da te podsetim, rekao sam u jednom momentu da i dalje traži angažman u Americi (NBA ili G-liga), što je i on sam rekao prilikom gostovanja na Areni. I kada su krenuli pregovori, bacio sam hint da je to možda to (ako dobro pamtim, post od šestog novembra).

 

E sad, to što ti selektivno čitaš i pamtiš ili ne umeš da čitaš i pamtiš, to je već druga priča.

 

@Toni: laže za kintu

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...