Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam cemu toliko cudjenje za njegovu odbranu. Imao je on i ranije svoju avangardnu™ teoriju da ostavlja samog igraca na trojci, kao vrsi neki dodatni pritisak na njemu. Cak mu je jednom uspelo, cini mi se na Lukovskom xexe cirkus Partizan

Link to comment

I jos jednom mu je zamalo uspelo, u onom polufinalu u Laktasima protiv Zvezde, kada je prosuo +8 na dva minuta do kraja. Jebiga, nema covek srece, em protivnici ko za kurac pogadjaju otvorene suteve, em je neko smislio da utakmica traje bas 40 a ne 38 minuta.

Link to comment

Ne samo da pogadjaju, nego i odrze cas kako se igra u tranziciji, mada je gomila grobara mislila "kako ne mogu da trce sa nama".

 

Mislim, poraz kao poraz od za klasu bolje ekipe, ali ovo njegovo olajavanje igraca koji su u stanju da skapiraju samo 2/5 njegovih genijalnih  zamisli je dno. Treba da  mu se objasne neke stvari u klubu.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Lol na sreću muta ne traži alibi u igračima.

Crnci su krivi što soliraju, Pecarski ne igra odbranu, nije ispostovano ni 20 posto dogovorenog.

 

Pogotovo je solirao onaj miler odvratni nabildovani. Samo 11 asistencija sinoc, mrs u razvojnu ligu sebicnjaku!

Link to comment

Jel mislite da bi džilo tuko ove cigane sa ovim timom?

 

Ne, ali bi ga bolje spakovao nego Muta za takmicarsku kosarku protiv EL ekipe.Doduse, nije se ni Dzilo prosle sezone proslavio u selekciji....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

 

Mislim, poraz kao poraz od za klasu bolje ekipe, ali ovo njegovo olajavanje igraca koji su u stanju da skapiraju samo 2/5 njegovih genijalnih  zamisli je dno. Treba da  mu se objasne neke stvari u klubu.

zasto? jel muta nesto slagao? da li je goss hteo sve sam u par uzastopnih napada za nas na -6 u trecoj i nista nije uradio? da li je pecarski u istom periodu igrao odbranu na blejici?

 

sta je problem? zasto da se "stite" igraci (bilo ko) ako ne radi svoj posao kako treba? jel treba da vaspitava pickice kojima niko nista ne moze da kaze?

 

uopste mi se nije svideo onaj momenat kada goss kenja novici bez prestanka par minuta nakon sto ga je ovaj napusio za dva klasicna srljanja - ameri su bez konkurencije najbolji igraci u ovom timu, al to ne znaci da mogu da rade sta im padne napamet. videcemo vrlo brzo dal je ovo bio samo zbog adrenalina ili postoji neki veci problem u timu.

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...