Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

guys, mafijaške tvorevine imaju svojih x topika, ne prljajte ovaj deo treša svojim nebitnim opservacijama koje zasmijavaju narko dilere i secikese sa severa i juga

Link to comment

 

Marjan Marković, bivši reprezentativac Srbije, vratio se u klub u kome je i ponikao, a koji je trenutno u četvrtom takmičarskom nivou srpskog fudbala - Mladi radnik.

 

„Srce je zaigralo. Lepo je kad se vratiš tamo gde si počeo. Vratio sam se da sa ovim momcima pokušamo da izborimo Srpsku ligu i promovišemo igrače iz naše škole, da uče od nas, da zaigraju kao i ja u reprezentaciji i da klub živi od prodaje igrača.

 

Želim ovde i da završim svoju karijeru."

 

Buca, kako smo ga zvali u školi :D, je stvarno dobar momak. A i ovaj potez mu je, onako, pravi. Inače, u vreme kada je počinjao karijeru i igrao u Radniku bio je napadač, kao i u mladoj reprezentaciji. Ako se ne varam Musiln je bio taj koji ga je prešaltao na spoljneg u 3-5-2 formaciji, pa je posle postao i punokrvni bek.

Link to comment

mislim da je ovo povratak iz penzije.

pre 2 godine sam ga gledao na nekom zimskom turniru u futsalu, igrao za lokalnu ekipu koja mislim da je sad i u prvoj/drugoj ligi.

Link to comment

Izgleda da su 4 prenosa bila preveliki zalogaj za Arenu. Iz Kruševca rade jednom kamerom, bez grafike i usporenih snimaka, sa komentatorom iz studija. Tj grafiku su pozajmili od lige šampiona 

Link to comment

Izgleda da su 4 prenosa bila preveliki zalogaj za Arenu. Iz Kruševca rade jednom kamerom, bez grafike i usporenih snimaka, sa komentatorom iz studija. 

Blagoje Topličić style....

Link to comment

Izgleda da su 4 prenosa bila preveliki zalogaj za Arenu. Iz Kruševca rade jednom kamerom, bez grafike i usporenih snimaka, sa komentatorom iz studija. Tj grafiku su pozajmili od lige šampiona 

 

sa logom lige sampiona

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to Super liga - Zabava miliona
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...