Jump to content
IGNORED

Super liga - Zabava miliona


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Da li je neki igrac kod nas bio naknadno kaznjen, a da na utakmici nije dobio ni zuti?

 

Drincic bi morao da bude naknadno kaznjen za nameru da povredi igraca, kao i Mazic sto mu nije dao direktan crveni karton!

Link to comment

Samo ima jedna začkoljica, treba dokazati nameru....

Koja glupost

 

Ni u saobraćaju niko ne udara sa namerom, nego iz nepažnje

Edited by levi
Link to comment

Koja glupost

 

Ni u saobraćaju niko ne udara sa namerom, nego iz nepažnje

 

Dobro bre, stalkeru moj omiljeni, da ti razjasnim:

Ni u jednom trenutku nisam podržao start Drinčića nad Jovičićem, niti ga podržavam, niti ga opravdavam. I sam sam se bavio sportom i znam kako je kad zapatiš tešku povredu, moja je bila još teža od loma metatarzalne kosti. Ovde polemišem sa  MIloševim stavom da treba kaznit Drinčića naknadno "za nameru da povredi igraca".

Slažem se, treba ga kazniti naknadno zbog posledica starta, a da li je bilo namerno ili ne, good luck sa dokazivanjem.

A to što skačete kao oparene narikače na svaki post koji vam nije po volji, ili što kolektivno histerišete jer je bivši igrač Partizana povredio sadšnjeg igrača Zvezde, je vaš problem. Niti likujem zbog toga, niti mi je drago što dečko mora na višemesečni pauzu.

Umij se, musline, dođi malo sebi.

 

 

edit:  a o besmislu poređenja povrede u sportu i saobraćajne nesreće da ne govorim.

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Na pola terena, bez sanse da se ugrozi gol, sa dve noge, djonom po nogama... tesko da je isao na loptu.

Naravno da ce se namera tesko dokazati i naravno da je Drincic nikada nece priznati, ali po njegovom ponasanju nakon toga i u svih 90 minuta utakmice se moze zakljuciti da nije bilo slucajno. Jer posle toga se nije smirio nego je nastavio i sa provociranjem i udaranjem kao da nije dovoljno stete napravio. A u poluvremenu je sigurno cuo sta je bila posledica starta i mogao je da se malo smiri, a nije.

 

Cocky ga sigurno nece kazniti, a on sigurno nece tako ici na Sumu ili nekog grobarskog igraca...

Link to comment

Na pola terena, bez sanse da se ugrozi gol, sa dve noge, djonom po nogama... tesko da je isao na loptu.

Naravno da ce se namera tesko dokazati i naravno da je Drincic nikada nece priznati, ali po njegovom ponasanju nakon toga i u svih 90 minuta utakmice se moze zakljuciti da nije bilo slucajno. Jer posle toga se nije smirio nego je nastavio i sa provociranjem i udaranjem kao da nije dovoljno stete napravio. A u poluvremenu je sigurno cuo sta je bila posledica starta i mogao je da se malo smiri, a nije.

 

Cocky ga sigurno nece kazniti, a on sigurno nece tako ici na Sumu ili nekog grobarskog igraca...

 

Kapiram da tako razmišljaš, i razumno je da tako razmišljaš pošto vam je Jovičić bitan šraf u ekipi, i ova povreda je mnogo toga poremetila, ali to je i dalje tvoje subjektivno viđenje stvari, da ne kažem učitavanje. Kako je mogao u poluvremenu čuti koje su posledice starta?

 

Elem, Drinčić ako je iole sportista i čovek, morao bi da poseti Jovičića  bolnici i da mu se izvini.

Link to comment

U pola poluvremena se znalo da je Jovicic otisao u bolnicu, a svaki od njih drka telefon i prvo sto klikne je mozzartsport, a tamo su odmah objavili da je teza povreda.

Drincic da je sportista, "zaboleo"bi ga misic i sam sebe bi kaznio bar 3 utakmice... nadji sliku i snimak (pisem sa tableta pa ne mogu da kopiram) pa vidi koliko je bilo bez namere

Link to comment

U pola poluvremena se znalo da je Jovicic otisao u bolnicu, a svaki od njih drka telefon i prvo sto klikne je mozzartsport, a tamo su odmah objavili da je teza povreda.

Drincic da je sportista, "zaboleo"bi ga misic i sam sebe bi kaznio bar 3 utakmice... nadji sliku i snimak (pisem sa tableta pa ne mogu da kopiram) pa vidi koliko je bilo bez namere

 

Da, da, na poluvremenu u svlačionici drkaju telefone, kako da ne. To možda u beton ligama.

 

Elem, pogledao sam snimak starta, i nisam video nameru Drinčića da Jovičiću slomi nogu. Imao je nameru da ga faulira/ili preseče loptu, a kako si video nameru da ga povredi, to ne znam. Učitavate.

Link to comment

možda drinčić radi za krasnodar?

ajde ne lupaj više.

treba drinčića kazniti naknadno zbog povrede igrača.

ako je tako očigledno išao da povredi igrača treba suspendovati i sudiju.

Link to comment

Koliko znam, u srpskom fudbalu nije.

Posebno što je Mažić sudio utakmicu, pa bi se time dokazalo da je naš "najbolji sudija" žestoko pogrešio... (a to ne sme da se dozvoli   :fantom:  ) 

Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to Super liga - Zabava miliona
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...