Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

3 hours ago, Anduril said:

Zakljucak je da njih treba pocistiti svim merama, od Foxa i NRA na dalje, a ne da treba konstnatno traziti nekakve izgovore zasto su jadni glasali za Trampa ili neko drugo smece. 

Oni su odavno presli point of no return i treba ih tretirati kao neprijatelje demokratije. 

:lolol:

Bio sam u pravu...

U tebi ipak cuci idealan sekretar osnovne organizacije, komesar, gaulajter, po potrebi I modi...

Samo, da ista znas imao bi u vidu: od od ovih koje sam pomenuo, samo korak je do kapoa, опера… :fantom:

Link to comment
14 hours ago, Peter Fan said:

 

 

Dok ti meandrirash kao Rio Grande*, moje je poenta prava, a argumentacija jasna i britka. 

 

Argumentacija ti je: Obama kriv sto je Trump dosao na vlast. Tako si mogao svaku smenu R/D ili D/R da okarakterises: Bus Sr kriv sto je Klinton dosao, Klinton kriv sto je Bush Jr dosao, Bush Jr kriv sto Obama dosao, Obama kriv sto je Trump dosao. Ovu tezu je mogao da smisli i Mujo posle trece rakije u lokalnoj kafani u Doboju.

 

Potpuno druga prica je kvalitet kandidata, nacin na koji je kampanja vodjena, itd itsl. I tu mozemo da pricamo o tome da (li) je  Hilari kriva sto je Trump izabran, da (li) je Mek Kein kriv sto je Obama izabran, da (li) je Gor kriv sto je Bus Jr izabran, i tako dalje. 

Link to comment
10 hours ago, namenski said:

:lolol:

Bio sam u pravu...

U tebi ipak cuci idealan sekretar osnovne organizacije, komesar, gaulajter, po potrebi I modi...

Samo, da ista znas imao bi u vidu: od od ovih koje sam pomenuo, samo korak je do kapoa, опера… :fantom:

 

Od kada tebi smetaju komesari i njihovi zlocini? Govorim o lustraciji, ali za to ocigledno nisi cuo - jbg., toga nije bilo kod Staljina. 

Link to comment
1 hour ago, Anduril said:

 

Od kada tebi smetaju komesari i njihovi zlocini? Govorim o lustraciji, ali za to ocigledno nisi cuo - jbg., toga nije bilo kod Staljina. 

Mani mene, nego daj objasni kako se to svim merama ljudi tretiraju kao neprijatelji demokratije

I dzaba pokusavas da mi podmetnes Staljina: ja na forumu nisam procitao staljinistickiju izjavu, eksplicitnu do jaja, od ove tvoje gore koja govori o obracunu se neprijateljima, pa jos svim merama.

Toliko eksplicitnu da sam se najezio.

I idem da je stavim na Staljinizam kao skolski primer.

A lustraciju si brze- bolje ubacio vadjenja radi, po svom starom obicaju, bas kao i ucitavanje o komesarima i njihovim zlocinima.

E, andurile, andurile, treba li ti jaci dokaz gde vodi i sta se u sustini krije iza zapenusane pravovernosti koju ti demonstriras: rekoh ti vec nekoliko puta - idealan materijal za omladinske rukovodioce do nivoa osnovne organizacije.

I to ne samo socijalisticke.

Omladine mislim

Link to comment
17 hours ago, Anduril said:

 

Da su ljudi hteli glasati protiv establismenta i hteli nekakve reforme - jos masovnije bi podrzali Bernija ili slicne. Ali, nisu.

Ti glasaci su pre svega nacionalisti, ksenofobi i rasisti koji po ceo dan gledaju Fox ili nesto gore. 

Njih je zaludela cela jedna propagandna masinerija koja radi vec decenijama, koja kosta milijarde i koju finansiraju uglavnom milijarderi - kao u fasizmu.

Da je W bio katastrofa, to stoji, da je Obama razocarao, jeste, ali, to svakako ne abolira ove milijardere i njihove glasace.

Kao sto kriza tridesetih ne abolira glasace fasista. Zakljucak je da njih treba pocistiti svim merama, od Foxa i NRA na dalje, a ne da treba konstnatno traziti nekakve izgovore zasto su jadni glasali za Trampa ili neko drugo smece. 

Oni su odavno presli point of no return i treba ih tretirati kao neprijatelje demokratije. 

 

 

 

Da nisi malo kontradiktoran?

 

Kakva je to demokratija ako pola stanovnistva iskljucis iz politickog procesa?

 

 

Link to comment
4 hours ago, Budja said:

 

 

Da nisi malo kontradiktoran?

 

Kakva je to demokratija ako pola stanovnistva iskljucis iz politickog procesa?

 

 

 

U osnovi je ispravno čuti uvek i drugu stranu, kada ona ima da iznese neki stav, ali od pre par godina to ne postoji... drugačiji stav se svodi isključivo na urlanje u isti glas, iznošenje laži ili teško dokazivih činjenica, mlataranje nekakvim tabelama/kartama i uglavnom falsifikovanim dokumentima.

 

Ovo je napisao Kums na topiku Utisak nedelje, ali ovo važi i za Ameriku, čak je i vremenski period isti. Jedina razlika je u tome što se do ovakve identične  situacije u ove dva države stiglo na dva potpuno različita načina; u Srbiji od vrha na dole ka medijima, a u Americi od medija ka vrhu. 

Link to comment
6 hours ago, namenski said:

Mani mene, nego daj objasni kako se to svim merama ljudi tretiraju kao neprijatelji demokratije

I dzaba pokusavas da mi podmetnes Staljina: ja na forumu nisam procitao staljinistickiju izjavu, eksplicitnu do jaja, od ove tvoje gore koja govori o obracunu se neprijateljima, pa jos svim merama.

Toliko eksplicitnu da sam se najezio.

I idem da je stavim na Staljinizam kao skolski primer.

A lustraciju si brze- bolje ubacio vadjenja radi, po svom starom obicaju, bas kao i ucitavanje o komesarima i njihovim zlocinima.

E, andurile, andurile, treba li ti jaci dokaz gde vodi i sta se u sustini krije iza zapenusane pravovernosti koju ti demonstriras: rekoh ti vec nekoliko puta - idealan materijal za omladinske rukovodioce do nivoa osnovne organizacije.

I to ne samo socijalisticke.

Omladine mislim

 

Pa najjezio si se jer u tvom svetu gde se sprdas sa ljudskim pravima to znaci streljanje i gulag. Sorry sto sam te izneverio a sad setnja, dosadan si po obicaju.

Link to comment
5 hours ago, Budja said:

 

Da nisi malo kontradiktoran?

Kakva je to demokratija ako pola stanovnistva iskljucis iz politickog procesa?

 

Neprijatelji demokratije se odnosilo na Fox, Nra i gomila drugih organizacija - glasacima se jednostavno moze suziti izbor. Kao nekada glasacima po Italiji i Nemackoj.

Edited by Anduril
Link to comment
45 minutes ago, Anduril said:

 

Pa najjezio si se jer u tvom svetu gde se sprdas sa ljudskim pravima to znaci streljanje i gulag. Sorry sto sam te izneverio a sad setnja, dosadan si po obicaju.

 

41 minutes ago, Anduril said:

 

Neprijatelji demokratije se odnosilo na Fox, Nra i gomila drugih organizacija - glasacima se jednostavno moze suziti izbor. Kao nekada glasacima po Italiji i Nemackoj.

Jebote, ovo sve bolje i bolje... :isuse:

 

A izbor ce, naravno, da suzavajutm kvalifikovani ideoloski podobni komesari andurili. ;)

 

 

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...