Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Pa nije mi jasno kako ovo moze Bidenu da pomogne (osim da ga prikazu kao Trumpovu zrtvu, a to je tek bez mozga), a prikazuje Demokrate kao nerazumne i potpiruju Tramparin "baseless witch hunt" narativ.

 

Ja bih rekao da ovo pomaze Trampari.

Link to comment
20 minutes ago, Peter Fan said:

Pa nije mi jasno kako ovo moze Bidenu da pomogne (osim da ga prikazu kao Trumpovu zrtvu, a to je tek bez mozga), a prikazuje Demokrate kao nerazumne i potpiruju Tramparin "baseless witch hunt" narativ.

 

Ja bih rekao da ovo pomaze Trampari.

 

+1

 

impeachment u predizbornoj godini...bolje to ostaviti kao strategiju za 2021. ako izgube

Link to comment
13 minutes ago, Host said:

Pa nije bas bejzlez, zloupotrebio je poziciju da bi proganjao politicke protivnike. Trumpovim pristalicama to nista nije bitno jer su svakako brejnbez, a establismentu demokrata verovatno znaci da proba da uspostavi Bidena kao glavnog izazivaca. Stvar je u tome da je Warren izbila na prvo mesto po polovima u drzavama koje prve glasaju sto po inerciji donosi poene na izborima u narednim drzavama. Slazem se da je glup potez demokrata jer nemaju sta da dobiju.

 

Uspostavljanje Bajdena kao glavnog kandidata je tek preglup potez. On je Dzon Keri 2.0. Ako dobije nominaciju, idem odma da uplatim $100 da Tramp dobija izbore.

Link to comment

ne pokušavaju da pomognu Bajdenu.

 

Tramp je u julu razgovarao sa Zelenskim, neki službenik je krenuo da zviždi sredinom avgusta, što je pokrenulo kongresnu proceduru pre 2 ili 3 nedelje. onda je narandžasti magarac krenuo da brblja i manje-više priznao da je u pitanju žešće muljanje.

 

Pelosi je već par meseci pod pritiskom da se krene u nekakvu proceduru obaranja, i ovime je pritisak skočio par oktava.

Link to comment

Joe bi dobio 2016, ubedjen sam. A ovo sranje sa Ukrainom mu nikako ne pomaze. Cak i da nista nije istina (prica sa sinom i kako je ucenjivao ukraince,) to ce se trubiti non stop ako je on kandidat. 

Link to comment

Joe 2016 još nije bio ovako senilan, tako da verovatno da da. Dobio bi praktično svaki ozbiljan kandidat osim HRC, ali šta da se radi kad je bio baš na nju red...

 

3 minutes ago, Gandalf said:

Tramp je u julu razgovarao sa Zelenskim, neki službenik je krenuo da zviždi sredinom avgusta, što je pokrenulo kongresnu proceduru pre 2 ili 3 nedelje. onda je narandžasti magarac krenuo da brblja i manje-više priznao da je u pitanju žešće muljanje.

 

Manje-više ništa od ovoga nije tačno. Transkript pokazuje da Tramp na svoj trapavi način traži od Zelenskog da dozvoli Baru i Đulijaniju da istraže začetke Russiagatea u Ukrajini, a tek usput pominje Bajdenov pritisak da se povuče optužnica za korupciju protiv njegovog sina, pa kao, ako ima tu nešto bilo bi super.  

 

Ne nudi zauzvrat nikakve protivusluge, što je bio osnovni thrust medijske halabuke oko impeachmenta. 

 

Čitava priča može samo da mu pomogne ako protivkandidat bude bio Bajden. Ako budu Sanders ili Voren, biće nit' smrdi nit' miriše. 

Link to comment
32 minutes ago, Host said:

Pa nije bas bejzlez, zloupotrebio je poziciju da bi proganjao politicke protivnike. Trumpovim pristalicama to nista nije bitno jer su svakako brejnbez, a establismentu demokrata verovatno znaci da proba da uspostavi Bidena kao glavnog izazivaca. Stvar je u tome da je Warren izbila na prvo mesto po polovima u drzavama koje prve glasaju sto po inerciji donosi poene na izborima u narednim drzavama. Slazem se da je glup potez demokrata jer nemaju sta da dobiju.

Pa i ne bas, barem koliko sam ovlas to ispratio (Wash Post - 7 takaways). Sigurno nije eticki, ali nije ne protivzakonito, dakle nema razloga za impeachment, dakle "baseless withch hunt", dakle Demokrate nerazumne.

 

A sad se paznja preusmjerava na Bidena, koji sinu namjesta poslove po inostranstvu jer je VP koji ima uticaj na politicku i materijanu pomoc u zemlji gdje je sin "zaposlen. 

Link to comment
3 hours ago, Peter Fan said:

NIje mi jasno sta Demokrate ovim pokusavaju, osim da sjebu Bidena. Jel ima neki constitutional law expert da nam protumaci :-)

 

Naprotiv.

 

Tramp ce sjebati Bajdena, ali je Bajdenu, Obami, Klintonu i Nensi Pelosi vaznije da sjebu Vorenovu i dedu Sandersa.

 

Sad svi, ukljucujuci AOC i ostale, moraju da stanu u red da brane Bajdena - hteli ste impicment, evo ga, branite korumpiranog dedu Bajdena.

Link to comment
1 hour ago, Gandalf said:

ne pokušavaju da pomognu Bajdenu.

 

Tramp je u julu razgovarao sa Zelenskim, neki službenik je krenuo da zviždi sredinom avgusta, što je pokrenulo kongresnu proceduru pre 2 ili 3 nedelje. onda je narandžasti magarac krenuo da brblja i manje-više priznao da je u pitanju žešće muljanje.

 

Pelosi je već par meseci pod pritiskom da se krene u nekakvu proceduru obaranja, i ovime je pritisak skočio par oktava.

 

 

:laugh::laugh:

 

Jadna Pelosi, ona nece ali mora.

 

Da li ti stvarno verujes u ovo?

 

Link to comment
1 hour ago, Peter Fan said:

Pa i ne bas, barem koliko sam ovlas to ispratio (Wash Post - 7 takaways). Sigurno nije eticki, ali nije ne protivzakonito, dakle nema razloga za impeachment, dakle "baseless withch hunt", dakle Demokrate nerazumne.

 

A sad se paznja preusmjerava na Bidena, koji sinu namjesta poslove po inostranstvu jer je VP koji ima uticaj na politicku i materijanu pomoc u zemlji gdje je sin "zaposlen. 

 

Je l si siguran da progresivci to mogu da koriste u kampanji ili ce morati da stanu u odbranu Bajdena, e da ne bi bili optuzeni da su za Trampa?

 

 

Link to comment
1 minute ago, Budja said:

 

Je l si siguran da progresivci to mogu da koriste u kampanji ili ce morati da stanu u odbranu Bajdena, e da ne bi bili optuzeni da su za Trampa?

 

 

pa nisam siguran, ali da sam jedan od nijih, kad dodje to stani-pani, povukao bi taj argument. 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...