Jump to content
radisa

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?

Recommended Posts

Weenie Pooh

Climate change, OK, još samo da objasniš kakve to ima veze sa havajskom svinjetinom u pirinču i znojavom Tulsi Gabbard.

fonTelefon

Obracao sam se Zorgeu ne tebi. Male su sanse da izbore ne dobije incumbent vs neko iz gomile demokrata koje su krenule da testiraju svoju znacaj u partiji. 

Redoran

Znam da nije popularno u vreme ovih ispraznih debata i klanja između tzv. kandidata za nešto, ali samo da napomenem da od prekjuče imamo dva pokojna sporazuma o ograničenju nuklearnog arsenala, sa dobrim izgledima da i treći takav sporazum ode na ahiret.

Weenie Pooh

Jel bilo i za taj drugi rahmetli sporazum teorija po kojima Putin instruira i naređuje Amerikancima da ga miniraju, kako bi se sam oslobodio stega?

Redoran

Ne, za ovaj drugi je teorija da je Putin u tajnosti razvio raketle koje krše taj sporazum i time primorao drugu stranu da iz njega izađe. Bukvalno ista ta teorija zatim dodaje da cela stvar zapravo nema nikakve veze sa Rusijom i da je razlog za neobnavljanje sporazuma Pivot Asia odnosno Kina.

Fora jeste u tome što INF nije obuhvatio Kinu a ona u međuvremenu razvila i rasporedila boga oca ovakvih raketli pa čuvari demokratije sada moraju brže-bolje da razmeste nešto svoje u Japanu ili Koreji. Jedino što da bi to uradili prvo moraju da izađu iz INF što je naravno moguće jedino ako Rusija učini nešto veoma zločesto.

hazard

Fora je u tome što Džon Bolton mrzi bilo kakvo ograničavanje američke moći i slobode delovanja međunarodnim sporazumima i što želi sve takve sporazume da raskine.

zorglub

Što bi buba rekla, "lepe žene". Obe, ove s prethodne strane :happy:

Roger Sanchez

Redoran

Nije sa njegovog Fejsa nego sa reddita od nekog nepovezanog lika.

Weenie Pooh
8 minutes ago, theanswer said:

šta se zamajavate tim kad imate ceo manifesto

https://drudgereport.com/flashtx.htm

Auh, jako:

Achieving ambitions social projects like universal healthcare and UBI would become far more likely to succeed if  tens of millions of dependents are removed. 

Da li je ovo prvi Andrew Yang inspired mass shooter?

Prvo kaže da je automation jedan od najvećih problema našeg vremena, i da ga imigracija samo pogoršava :isuse: 

Onda na pola teksta revidira mišljenje i kaže da je automation do jaja, jer će smanjiti potrebu da se uvoze low-skilled labor imigranti :isuse: 

Onda pred kraj opet navodi automation kao ključni faktor koji ga je naterao na ovo :isuse: 

FFS, ladno će Yang dobiti bump in the polls zbog ovoga...

theanswer
16 minutes ago, Weenie Pooh said:

Auh, jako:

Da li je ovo prvi Andrew Yang inspired mass shooter?

Prvo kaže da je automation jedan od najvećih problema našeg vremena, i da ga imigracija samo pogoršava :isuse: 

Onda na pola teksta revidira mišljenje i kaže da je automation do jaja, jer će smanjiti potrebu da se uvoze low-skilled labor imigranti :isuse: 

Onda pred kraj opet navodi automation kao ključni faktor koji ga je naterao na ovo :isuse: 

FFS, ladno će Yang dobiti bump in the polls zbog ovoga...

kaži mi da nisi nitpickovao manifesto lika koji je pobio 20 ljudi kao da se radi o postu na forumu :D

Weenie Pooh

Pa ne, ja furunašima prilazim kao da su potencijalne masovne ubice, dok se za ovog već zna. 

A realno i nije fer, ne može da mi odgovori. 

mustang

nista od ovog ne bi bilo da se drustvo bavi jedinkom i resava probleme cim nastanu. 

svaki od ovih ubica je mogao biti izbegnut da se na vreme radilo sa njim i to nema veze ko

je na vlasti niti da li su igrali igrice. 

masovna ubistva su i pocela da cvetaju posle

reganovog ukidanja bolnica za mentalno zdravlje....mi u usa nemamo ludare osim za hitne slucajeve i vip ljude.