Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

Otvorio usta. Čovek nema šta da ponudi, drži se na osnovu name recognition, ljudi ga asociraju sa Obaminom administracijom na koju sad gledaju kao na nekakvo zlatno doba. A kad god progovori, deo njegovih glasača shvati koliki je senilne empty shell u pitanju.

 

Na prethodnoj debati ga je Kamala Harris efektno napušila jer je tokom karijere sarađivao sa rasistima, i protivio se federalnim busing zakonima protiv segregacije (dovoženje crne dece do škola u belačkim krajevima). Pokušao je da odgovori ali sve nešto tuc-muc, izgubio se, i na kraju sam sebe prekinuo rekavši "isteklo mi vreme" iako još nije :D 

 

Na poslednjoj debati, BTW, je upravo Kamalu isto tako sasekla Tulsi Gabbard, očekuje se i tu strmopizd:

 

 

Link to comment
3 hours ago, 3opge said:

Havajci preteruju sa Kalua svinjetinom, po tome su slicni Srbima.

 

 

 

 

Kako se topi na Grenlandu i raste nivo ja bih krenuo sa evakuacijom Majamija. Bice vremena za zid prema Meksiku. 

Link to comment

Obracao sam se Zorgeu ne tebi. Male su sanse da izbore ne dobije incumbent vs neko iz gomile demokrata koje su krenule da testiraju svoju znacaj u partiji. 

Link to comment

Znam da nije popularno u vreme ovih ispraznih debata i klanja između tzv. kandidata za nešto, ali samo da napomenem da od prekjuče imamo dva pokojna sporazuma o ograničenju nuklearnog arsenala, sa dobrim izgledima da i treći takav sporazum ode na ahiret.

Link to comment

Jel bilo i za taj drugi rahmetli sporazum teorija po kojima Putin instruira i naređuje Amerikancima da ga miniraju, kako bi se sam oslobodio stega?

Link to comment

Ne, za ovaj drugi je teorija da je Putin u tajnosti razvio raketle koje krše taj sporazum i time primorao drugu stranu da iz njega izađe. Bukvalno ista ta teorija zatim dodaje da cela stvar zapravo nema nikakve veze sa Rusijom i da je razlog za neobnavljanje sporazuma Pivot Asia odnosno Kina.

 

Fora jeste u tome što INF nije obuhvatio Kinu a ona u međuvremenu razvila i rasporedila boga oca ovakvih raketli pa čuvari demokratije sada moraju brže-bolje da razmeste nešto svoje u Japanu ili Koreji. Jedino što da bi to uradili prvo moraju da izađu iz INF što je naravno moguće jedino ako Rusija učini nešto veoma zločesto.

Link to comment

Fora je u tome što Džon Bolton mrzi bilo kakvo ograničavanje američke moći i slobode delovanja međunarodnim sporazumima i što želi sve takve sporazume da raskine.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unpinned this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...