Jump to content
IGNORED

Blade Runner 2049 (2017)


Pečorin

Recommended Posts

  • 2 months later...

Jebo dopadljivu fotografiju kad je sve sterilno. Soundtrack je grozan i prenaglasen da nadoknadi nepostojece emocije. Replikanti su u prvom delu bili zivlji od ljudi, sad su nazadovali i ponasaju se ocigledno kao roboti. 

Link to comment
4 minutes ago, ToniAdams said:

cega? pa ista je ideja i u pravom BR, ovde su otisli samo pola koraka dalje.

 

Plagijat filma Her. Seks sa "zenskim" kompjuterskim programom, pa jos uz pomoc druge osobe. Prepisana scena.

Link to comment

Ја га погледао у суботу.

Мени је одличан филм, један од бољих који сам гледао у скорије време (додуше мало филмова гледам, али бар бирам које ћу).

 

Почетак ми је био потпуно као Тарковски. Кадрови, ћутање, тишина. Одавно нисам гледао филм са толико ћутања, морају сви нешто да блебећу нон стоп. Чак су и првом делу морали да убаце коментаре Декарда који је објашњавао шта се дешава.

 

На претходној страни је слика сцене са великим холограмом. Она ми је потпуно у Филип К. Дик фазону, кад га она назове Џо. Тачно видиш како се К. ломи после тога.

И таквих момената има више у филму, добар омаж Дику (тога нема у првом делу).

 

Мени не смета што је спор, нисам нигде журио.

Све у свему, пријатно ме је изненадио. Одличан, заиста.

 

Ретко се дешава да наставак буде овако добар.

Морао бих да погледам поново први део, па поново нови. Док сам свежег утиска, чак ми изгледа и боље од старог.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...