Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

To mi je super, ali oni pateticni testimonijali, na to je otislo 50% vremena (to sam preskakako)... fakti su im super, kao i detalji oko funkcionisanja NASAe, sprege politike, medija etc.

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 23.9.2020. at 7:31, Caligula said:

To mi je super, ali oni pateticni testimonijali, na to je otislo 50% vremena (to sam preskakako)... fakti su im super, kao i detalji oko funkcionisanja NASAe, sprege politike, medija etc.

 

 

 

ne pomenu najvazniji momenat u seriji, na samom kraju:

Spoiler

 

dr Strangelove (glavni sef cele misije) ponavlja kako bi on ponovo u istoj situaciji doneo istu odluku: da lete uprokos svim problemima za koje se znalo sa o-ringovima.

znalo se i da ti problemi postaju kriticni na niskoj temperaturi. 

ali, kaze matori nacista, mora se napredovati a svaki napredak kosta.

nista bolje ne ilustruje reganizam nego ovo svedocenje o svesnom slanju 7 ljudi u smrt.

 

 

Edited by 3opge
Link to comment
3 hours ago, Anduril said:

 

 

За ово ми је најдуховитије што људи на фејсу и твитеру објављују да гледају овај филм

Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

 

ne pomenu najvazniji momenat u seriji, na samom kraju:

  Reveal hidden contents

 

dr Strangelove (glavni sef cele misije) ponavlja kako bi on ponovo u istoj situaciji doneo istu odluku: da lete uprokos svim problemima za koje se znalo sa o-ringovima.

znalo se i da ti problemi postaju kriticni na niskoj temperaturi. 

ali, kaze matori nacista, mora se napredovati a svaki napredak kosta.

nista bolje ne ilustruje reganizam nego ovo svedocenje o svesnom slanju 7 ljudi u smrt.

 

 

 

... pa dobro, sve je islo ka tome. Taj nacoški stav da se pravdati tzv. pionirskom prirodom gradjana SAD, nije govno no se cuko usro.

 

 

Link to comment
9 hours ago, Caligula said:

Meni jos duhovitije da ti koristis internet i forum da bi objavio ovu duhovitost

 

 

 

Јбг не можемо сви имати смисао за хумор

Link to comment
On 26.9.2020. at 15:52, Cane Vukic Prebranac said:

 

За ово ми је најдуховитије што људи на фејсу и твитеру објављују да гледају овај филм

 

ubijes neprijatelje njegovim oruzjem :)

Edited by Ros
  • +1 1
Link to comment

Odgledao The social dilemma, većinu odavno znao (zahvaljujući TED talk), ali kad je krenuo graf sa podacima o tinejdzerima i broju ubistava baš mi je zaburgijalo u stomaku. Moji su još bebe a već znaju da ubodu pesmu/crtani na YT, pitam se šta li će biti aktuelno za 10 godina?!

Link to comment

Away je sasvim korektan. Ne očekujte neki sci fi, u pitanju je drama zasnovana na odnosima likova, i možda su se malo preigrali u tom pravcu, tj, fali primesa još nečega. Napetost između nekih likova ista je i 10oj kao i u drugoj epizode, malo šta se menja. 

Ali sve u svemu stvarno ok.

Belgijski The Twelve, zanimljiva priča o 12 porotnika na komplikovanom slučaju. Dobro je urađeno, par baš zanimljivih likova, kraj mi je malo čudan, nisam siguran da li mi je sranjčina ili ok, znam da me nije nešto posebno oduševio. Ali vredi pogledati. 

Link to comment
7 hours ago, Mil@n said:

Belgijski The Twelve, zanimljiva priča o 12 porotnika na komplikovanom slučaju. Dobro je urađeno, par baš zanimljivih likova, kraj mi je malo čudan, nisam siguran da li mi je sranjčina ili ok, znam da me nije nešto posebno oduševio. Ali vredi pogledati. 

 

Na foru 12 gnevnih ljudi? Inace genijalan film

 

https://www.imdb.com/title/tt0050083/

Link to comment
7 hours ago, Fakundo Sava said:

Kladim se da pokajnici iz Dileme već rade na nekom zajedničkom projektu,nekoj novoj boljoj anonimnoj društvenoj mreži koja će nas spasiti pošasti :fantom:

jer nisu sve iste 

 

 

Pokajnici/milioneri.

Sinoć baš sa hanumom komentarišem kako je nemoguće da ovako lako izlaze u javnost sa nečim što bi trebala biti poslovna tajna.

 

Link to comment

Pa viš' da onaj jedan iz Fejzbuka kaže "četiri meseca se konsultujem sa advokatima", a ima pet rečenica u filmu...

U suštini nisu rekli ništa konkretno, više opšti doom & gloom. Kapiram i da je ona silna dramatizacija tu da popuni vreme i da priča bude malo razumljivija širokom auditorijumu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...