Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

9 hours ago, mraki said:

E, odgledao i ja, doduše samo 1. sezonu. Prilično zabavno i pitko, solidno napisano.

 

Spoiler

Prva sezona je stvarno odlična, i hvalio sam je onomad™, druga je malo slabija, a ovaj momenat koji navedoh je jednostavno onaj nivo besmisla koji ume da usere sve dobro. No, obrt do kraja malo vadi stvar. 

 

Link to comment
13 hours ago, Mil@n said:

 

  Hide contents

Prva sezona je stvarno odlična, i hvalio sam je onomad™, druga je malo slabija, a ovaj momenat koji navedoh je jednostavno onaj nivo besmisla koji ume da usere sve dobro. No, obrt do kraja malo vadi stvar. 

 

Ne znam konkretno za tu scenu, ali nije ovo tip serije gde treba tražiti neki smisao ili logiku. Zabavno je, i to je to. 
Podseća me pomalo na Killing Eve, za koju vidim da je krenula 3. sezona. Ja još ni 2. nisam odgledao. :D

Link to comment
Ne znam konkretno za tu scenu, ali nije ovo tip serije gde treba tražiti neki smisao ili logiku. Zabavno je, i to je to. 
Podseća me pomalo na Killing Eve, za koju vidim da je krenula 3. sezona. Ja još ni 2. nisam odgledao. [emoji3]

Killing Eve s03 se zavrsava sad u nedelju.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment

Ja nisam mogao da se suzdrzim, te odgledah prvih pet epizoda, a sada i potonje dve, kako su se pojavljivale. Ekstra zabavna serija.:happy:

Sada cekam kada ce izaci peta sezona Lucifera. Cetvrta je bila prijatno iznenadjenje (mada samo 10 epizoda), posto nisam ocekivao da bude bolja od prethodnih.

Link to comment
On 25.10.2019. at 14:42, Cane Vukic Prebranac said:

Big Mouth :lolol:

 

On 25.10.2019. at 16:03, goofs said:

Ja probao da gledam Big Mouth, ali prestao posle 3 epizode, nije me nesto drzalo. Ima tu neku dozu neprijatnosti, kao Saut Park, sto je svakako za pohvalu, ali me zamori brzo.

 

Mislim da mi je isti problem kao sa drugim R crtanim serijama na Netflixu, poput Disenchantment i Paradise PD - epizode traju 30min, to mi se cini previse jer onda prenatrpavaju fazone umesto samo da proberu najbolje i drze se standardnih 20min.

Mene je Big Mouth oduševio. Najbolje bih ga opisao kao "kao da je pravljen za decu, ali ako bi ta deca u stvari bila odrasla". Serija šalje niz sjajnih poruka koju bi sva deca trebalo da nauče i prihvate, ali te poruke nisu uvek upakovane na prikladan način za decu. Jako lepo opisuje puberteske probleme i ja verujem da je veliki procenat dece u pubertetu video i gore stvari, ali nisam baš siguran da bih bio saglasan da moje dete od 11-12-13-14 godina ovo gleda.

Link to comment

lu7yO35.jpg

 

https://www.imdb.com/title/tt9184994/

 

Od danas ovo mi je najomiljenija nemacka serija svih vremena, odusevio sam se koliko je gotivna, sve one stvari koje obozavam su ubacili i svi glumci su bili odlicni, ne secam se kada sam sa ovolikim uzivanjem odgledao nesto na nemackom jeziku koji mi je uvek bio veoma odbojan (iako volim njihovu hip-hop scenu, bez obzira sto ne razumem bukvalno nista), serija ima 6 epizoda od po 30 minuta i ovih tri sata mi je proletelo dok sam trepnuo, sada mi je zao sto je gotovo, inace u mom drustvu mi smo ovu kombinaciju Darknet i MDMA odavno nazvali Trolly & Molly :D

 

Posto nisam bas siguran da ovde na forumu ima onih koji vole ovu tematiku, najbolje je da okacim trejler, pa sami odlucite da li da gledate.

 

 

Link to comment

Serija mi se jako dopala, ukačio je zimus uz BoJacka.

Sviđa mi se što se dešava u švapskoj selendri, a za mene koji godinama nikako da odmakne od Deutsch A1 svaka prilika da oslušnem savremeni  neformalni nemački zlata vredi.Omiljen mi je ćale pandur sa onim repićem, pletenicama, šta su, a holandski drug lordovi su osveženje posle narcosa, sicariosa i sl.

2 hours ago, Бруклинский said:

Posto nisam bas siguran da ovde na forumu ima onih koji vole ovu tematiku, najbolje je da okacim trejler, pa sami odlucite da li da gledate.

 

Link to comment

space force, ne volim onog iz ofisa ali nemam sta kratko a kao smesno da gledam

 

napadali ga srbi u bosni :isuse:

al nije lose da ne mislis o svakodnevnici trenutno. malkovich briljira :laugh:

 

motherfuckers! :rolf:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...