Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

23 minutes ago, Lezilebovich said:

 

ima li nešto na tom kjurizitiju ? pre neki dan sam gledao njihov , ajd da kažem bumerski, prilog o james webb teleskopu i bilo je odlično - i pitko i lepo urađeno i jasno za mene laika

 

Iskreno da ti kazem, moze da se nabode nesto kad si bas smoren. Katalog je prilicno zivopisan ali su teme bas uske, pa zavisi kad si za sta raspolozen. Ono, gomila dokumentaraca uz par low budget serija. NIsta spektakularno a i moras bas da ciljas inace ces da lutas. Za 11 evra godisnje, neka ga nek stoji.

 

 

Link to comment
35 minutes ago, goofs said:

Ja ne verujem da iko trenutno moze da kupi Netflixa, oni su i dalje najveca streaming platforma. Istina, novi iskacu svako malo, ali se i gase i propadaju, a ovi veliki takmaci - Disney+, HBOMax i Amazon tek sad udaraju u ono kroz sta je Netflix prosao odavno.

 

Ima nekoliko velikih koji bi to mogli da urade. ( recimo MS nema nikakvu streaming platformu a imali su dobre akvizicije kao LinkedIn, Github ).

Netflix ima i dalje najbolji software ali nije bas toliko bolji od ostalih. Mislim da ce im se kolac sve vise smanjivati ukoliko ne smisle nesto novo ( kupe neki studio ili fransizu, mozda neki gaming sa Valve ili neki ilmski/serijski social network) sve vise tonuti.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, bags said:

 

Ima nekoliko velikih koji bi to mogli da urade. ( recimo MS nema nikakvu streaming platformu a imali su dobre akvizicije kao LinkedIn, Github ).

 

 

 

samo da bi ih prebacili sa AWS na Azure :D

  • Haha 2
Link to comment

  

Ako se secate serija Criminal: France,  Criminal: Spain, Criminal: Germany i Criminal: UK, izasla je druga sezona Criminal:UK

 

 

Odgledao sam Nemacku i Francusku, bile su odlicne. A sad kad imam Netflix nalog odgledacu i ostalo.

 

 

Cela serija se desava u sali za ispitivanje, bukvalno kao pozoriste... vrlo napeto i odlicno odradjeno. Svaka epizoda je posebna prica, ima 3 u sezoni.

Edited by Milosh76
Link to comment

Da se upisem i ja za Arcane - nisam igrao nikada "League of Legends" i ne bih ovo gledao da nije bilo komentara par ljudi ovde sa foruma, odlicna serija, fenomenalna animacija, vrhunska razrada likova. Druge serije, animirane, ali i igrane, da nauce po nesto iz ovoga, dragulj bukvalno. Ne mogu ni da zamislim koliko bih odlepio jos da sam gejmer.

  • +1 4
Link to comment

Stay Close, serija 8 epizoda. Neopisivo smece. Toliko je glupo da smo na kraju odgledali do kraja sve vreme se sprdajuci pogadjajuci sta ce sledece da se desi. A jos kao, na momente, ima i nekakve umetnicke pretenzije. JE-ZI-VO. Moguce najgora britanska "krimi" serija ikada.

  • +1 2
Link to comment
38 minutes ago, Lezilebovich said:

I da li ste pogodili nesto :) ?

 

Ahaha, najveci promasaj je bio sto smo ocekivali zombije ili nesto paranormalno do kraja. Ono, kad je bal, nek je bal.

  • Haha 2
Link to comment
9 hours ago, chandra said:

Stay Close, serija 8 epizoda. Neopisivo smece. Toliko je glupo da smo na kraju odgledali do kraja sve vreme se sprdajuci pogadjajuci sta ce sledece da se desi. A jos kao, na momente, ima i nekakve umetnicke pretenzije. JE-ZI-VO. Moguce najgora britanska "krimi" serija ikada.

 

Realno na momente izgleda kao parodija.

 

U stvari ne na momente, malo duze.

 

 

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

 

Realno na momente izgleda kao parodija.

 

U stvari ne na momente, malo duze.

 

 

 

nisam jos zavrsio (jos 1,5 epizoda) ali ono dvoje ludaka sto su unajmljeni su totalno nepotrebni u celoj prici. posebno ne na taj nacin kako je uradjeno

Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

 

nisam jos zavrsio (jos 1,5 epizoda) ali ono dvoje ludaka sto su unajmljeni su totalno nepotrebni u celoj prici. posebno ne na taj nacin kako je uradjeno

 

o jea

 

ja kaCam video pomislo WTF i proverio da nisam prebacio na neku drugu seriju

 

potpuno bizaran momenat, pored drugih bizarnosti

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Ros said:

 

nisam jos zavrsio (jos 1,5 epizoda) ali ono dvoje ludaka sto su unajmljeni su totalno nepotrebni u celoj prici. posebno ne na taj nacin kako je uradjeno

 

Cek da vidis do kraja sta se s njima desava. :blink:

  • Haha 1
Link to comment
30 minutes ago, Ros said:

 

ziv nisam :D

 

taj dvojac strci u seriji kao seks marica sa radulovickom u tomi 

Srecom, do kraja su objasnili zasto su takvi i u cemu je fora i sve ima smisla

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...