Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Najblaže rečeno ekstremno si neinteligentan.

 

Jebote bog, volim da se raspravljam, lupio si glupost u fazonu kakav klub kad ga gleda tako malo ljudi. Kao da to ima ikakve veze sa klubom. Klub koji ne zavisi od države, dovode solidno kvalitetne igrače, ulažu svoj novac i igraju, žele da pobede. I sad su oni krivi što ih gleda 350 ljudi. To je do kluba. Dok je Megu u Beogradu pratilo hiljade i hiljade ljudi, koga zajebavaš? Koliko je više od 350 ljudi gledalo Megu u BG sredom?

 

Uzgred budi rečeno svrha foruma je rasprava.

Ti decko ekstremno zaludan. I da odjebes sa tim vredjanjem.

Link to comment

Ne znam koliko je ljudi gledalo Megu u Beogradu ali veceras je bilo samo 2/3 hale popunjeno, sto je tuzno s obzirom da je Buducnost jedna od dve najjace ekipe u ligi, uz Zvezdu. 

 

Zagorac nula, ovaj crni svabo je skroz dobar, ima snage, ima muda, ima znanje... Mega ce ove sezone izgleda biti kesa jer, osim Luvavua, jako fali i Nikola Ivanovic za kojeg mi je cudno da je zavrsio u prosecnom AEK-u a ne nekom jacem klubu. Moglo je ostati 20+ da se ovi nisu zajebavali.

Link to comment

Nista cudno Mega nije klub nego poligon za promociju igraca.

PREtprosla godina je bila izuzetak jer Zagorac nije Jokic tako da...verovatno ce jos vise da odu u kanal da njemu nabiju statistiku.

I stvarno treba da se spusti na 12 klubova cak i tako bi tu bilo pola krs ekipa tipa Zadar,FMP...

Edited by frn1782
Link to comment

Jel fali Megi neki povredjeni igrac trenutno?

 

neki glogovac sto je dosao iz sparsa, igra cetvorku, ali tesko da bi on bio neki bitan faktor.

 

bice mega opet dobra, nema sumnje, nece ponoviti proslu sezonu, ali nema veze, i ne moraju, i 5.-6. mesto je dobro.

 

gledao sam preksinoc karpos sokoli - igokea, komicnija ekipa od tih makedonaca jos se nije pojavila u aba ligi u ovih 15 godina.

Edited by Nikodije
Link to comment

Biće Mega Leks ok, ali nemaju dubinu. Mushidi bolje šutira od onoga što se piše o njemu. Protiv FMPa je imao par trojki i jednu step back dugu dvojku. Njegov upside je priličan, samo je pitanje koliko će imati lopte pored Zagorca i Jaramaza.

Link to comment

meni se cini da mu ne manjka lopte, juce je ispucao nekih 7-8 trojki, od kojih bar 4 u trenucima kada je mega jurila rezultat, a dosta toga je sutnuo "mimo igre", tj iz svojih kreacija. za igraca od 18 godina to je sasvim dobar kredit. ekipi fali ivanoviceva kreativnost, nisam siguran da ce to moci da nadoknade.

Edited by Nikodije
Link to comment

Kaže Bajić na tajmu "pomoć na ovom amerikancu", lik prevodi "help on this american" :D

A sta je izvorni Fmp?,Ima neki drugi?,znam za Fmp iz Drvara ali to je rukometni klub.
Link to comment

Izvorni FMP je onaj koji se nekad zvao KK Ivo Lola Ribar a danas KK Crvena zvezda.

A nisam to znao,mozda pre 1945 ,od tad se zove Crvena Zvezda i jedini je tim koji od pocetka igra najvisi rang takmicenja,za razliku od Partizana,Cibone ex Lokomotive koji su bili i drugoligasi.Zvezda je jedna jedina svidjalo se to nekom ne,prosetas do Malog Kalemegdana,vidis trofeje ove iz zadnjih par sezona i meni dovoljno..a da i pune hale,ne secam se da je Fmp imao toliko navijaca a mator sam,pamtim i kraj sedamdesetih.
Link to comment

nakon jos jedne odgledane utakmice karpos falconsa, ostajem pri utisku da je to moj omiljeni tim ove sezone. takva druzina indijanaca, rekreativaca i kamenjara jos nije vidjena u aba ligi, definitivno. muceni sinisa matic pokusava na tajm autu nekako da ih animira™, da im objasni, nacrta, ali dzaba. selektirao je takvu ekipu, da moze samo da im baci basketaru i kaze "idemoooo, ludilooooo". nevidjeno, treba ih ispratiti. mislio sam da to postoji samo po nekim francuskim nizim ligama, ili nekim opskurnim ligama, tipa madjarska, bugarska, finska, a sada je cirkus  stigao i u aba ligu, koja je dosad praktikovala ozbiljnu i smislenu kosarku manje-vise, a falconsi su doneli nesto novo™

Edited by Nikodije
Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...