Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

1 minute ago, J.R. Cash said:

Poslednji napad kao cela poslednja cetvrtina. Borac od svih ljudi ostavi Pejdza samog na trojci, on promasi.

:D

Jbg, prethodnu je pogodio

Toga sam se zapravo najvise plasio da jednostavno mora pogadjati u nekom trenutku

 

Nego koliko ( i dalje) u kosarci znaci kad imas kvalitetne, pa jos iskusne igrace na 1 i 5

ako fizicki izdrze ne bi me uopste iznenadilo da split dobije buducnost

Link to comment
36 minutes ago, goofs said:

Gledam hrvatsku Arenu, komentator se uzivo svadja valjda sa ljudima sa live chata, naziva ih “sramotom bez srama, sa sotonskim nikovima”, nadrealno

E i mene zanima šta je poludeo, slušam ga i samo jebe. Sramna sramota hahaha prejako. Živ nisam da vidim šta su ga sprdali

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

Nego koliko ( i dalje) u kosarci znaci kad imas kvalitetne, pa jos iskusne igrace na 1 i 5

ako fizicki izdrze ne bi me uopste iznenadilo da split dobije buducnost

tko zna zna :fantom:

 

drago mi zbog splita, iako ovo nije bas dobar rezultat po borac

 

ispade na kraju liga dosta ujednacenija, nego sto je liclio sa pocetka da ce biti 7+7

steta sto nema publike jbg, valjda cemo do sledece sezone pobediti ovo zlo i cini mi se da bi bilo dobro da uvedu PO sa 8 ekipa

 

Link to comment

   Jošilo apsolutno zaslužuje da igra kvalifikacije u Fiba prozorima, bolji je od svih koji su igrali protiv Švajcarske i .... zaboravih sad s kim smo igrali drugu, na poziciji niskog krila. 

  • Hvala 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...