Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

1 minute ago, Nikodije said:

 

kako nema takmicarski znacaj? trofej aba lige je objektivno najvredniji trofej koji nasi klubovi mogu da osvoje.

pride, aba liga se igrala i imala znacaj i mnogo pre nego sto je postala jedini prozor ka evroligi, pa ako je tada imala takmicarski znacaj, ne znam zasto bi ga sada izgubila.

 

Izgubila ga je ovom sprdnjom od odluke danas

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

kako nema takmicarski znacaj? trofej aba lige je objektivno najvredniji trofej koji nasi klubovi mogu da osvoje.

pride, aba liga se igrala i imala znacaj i mnogo pre nego sto je postala jedini prozor ka evroligi, pa ako je tada imala takmicarski znacaj, ne znam zasto bi ga sada izgubila.

 

Pa evo sami su rekli da im takmicarski znacaj nije bitan. 

Link to comment
Just now, goofs said:

 

Pa evo sami su rekli da im takmicarski znacaj nije bitan. 

 

u ovim vanrednim okolnostima kada su ekipe bile na dvomesecnom raspustu i kada bi ih trebalo ponovo sastaviti i spremati za tih nekoliko utakmica, verujem da nema toliko znacaja. u regularnim okolnostima ima.

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

 

kako nema takmicarski znacaj? trofej aba lige je objektivno najvredniji trofej koji nasi klubovi mogu da osvoje.

pride, aba liga se igrala i imala znacaj i mnogo pre nego sto je postala jedini prozor ka evroligi, pa ako je tada imala takmicarski znacaj, ne znam zasto bi ga sada izgubila.

zar legendarna kecmanova trojka u zagrebu nema takmicarski znacaj? tada se iz aba nije islo u evroligu.

 

+1

 

Aba treba da postoji nevezano od prohodnosti u EL.

Link to comment
2 minutes ago, keitel said:

Ovo je već čist Čovićev hir i trn u oko jer mu se može.

 

Hm, Coki ima dva glasa. Izgleda da se i ostalim klubovima nije igralo. Pogotovo onima sto su mogli da ispadnu...

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

u ovim vanrednim okolnostima kada su ekipe bile na dvomesecnom raspustu i kada bi ih trebalo ponovo sastaviti i spremati za tih nekoliko utakmica, verujem da nema toliko znacaja. u regularnim okolnostima ima.

Hajde objasni kako ABA2 ima pobednika, a ABA nema i poništena je?

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Hajde objasni kako ABA2 ima pobednika, a ABA nema i poništena je?

 

ne znam, ja bih proglasio partizana za prvaka ove sezone.

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Hajde objasni kako ABA2 ima pobednika, a ABA nema i poništena je?

To niko ne može da objasni. Ista liga, 2 ranga, jedan se poništava, drugi ne.

Link to comment

Očigledno se liga vodi partikularnim interesima pojedinih klubova, i to je obesmišljava i urušava. 

No, dobro, jači ker jebe.

Biće zanimljivo pratiti kako će ostali ekipni sportovi završiti svoja prvenstva, samo će se EL i ABA poništiti

Link to comment
6 minutes ago, Apollo Creed said:

Objasnio Čoki juče da je pola ABA lige raspustilo klubove još u martu...:fantom:

 

to nema veze, partizan je bio prvi nakon 21. kola, i to ubedljivo, mogli su da ne ponistavaju  sezonu koja je tako daleko odmakla i da ga proglase za sampiona, posebno sto to ne bi vodilo u neke kontroverze oko plasmana u evroligu, posto je evroliga juce odlucila o tome. tu se opet vracamo na upravljanje, preglasavanje i slicno. ali problemi sa upravljenjem ne znace da je sama ideja aba lige losa, da je liga bez takmicarskog znacaja i besmislena, jer nije

Edited by Nikodije
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

 ali problemi sa upravljenjem ne znace da je samo ideja aba lige losa i besmislena, jer nije

 

Ideja nije, ali izvedba jeste

Link to comment

objasnio sam par postova kasnije zasto mislim da nije bez osnova da se partizan proglasi za sampiona ove sezone, kao sto je i buducnost proglasena 99. ali ocigledno je da se prate odluke evrolige. nadam se da nece biti tako striktni kada je aba2 u pitanju i eventualno prosirenje aba, pa da borac ostane bez plasmana.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...