Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

Karma je zaista čudo. Pisali smo o tome milion puta, Džikić je prepotentni magarac ali nije zaslužio otkaz čak i kad otpišemo sve ono što je postigao prošle sezone.

Link to comment

To što je Repeša isto kesa, i što su Džikića škartirali mafijaši, ne znači da je Džikić trebalo da ostane. Trebalo je sam da ode, jer ili mu dovode igrače koji mu ne trebaju, ili je sastavio nekompatibilnu đoku od rostera na početku sezone, ili nije znao da vodi taj isti roster (a to su njegove greške). Ekipa mu nije ič napredovala, bez ikakve koncepcije (tipa da razvija mlade, domaće), a nije baš da je dobio juniorsku ekipu. A ni rezultata nigdje. Nešto je moralo da se mijenja, a pošto su izmijenili pola rostera, u nekom momentu je moralo doći i do promjene trenera, očigledno nešto nije šljakalo. 

Link to comment

kod nas su samo bili uspesni u poslednjih 16- 17 godina dujan i radonjic a 1 od razloga je da nisu dozvoljavali raznim menadjerima i " privrednicima" iz uprave da im sasravljaju ekipu. zato ko jebe i dzikica. i u partizanu i futuri mu je zalizano govno dovodilo igrace.

Link to comment

vujosevica i radonjica povezuje to sto su drugacije sastavljali ekipe

uglavnom sa dosta mladih igraca, pa su te ekipe rasle tokom sezone

 

ovo sto buducnost radi je sviranje kurcu

Link to comment

Meni je nevjerovatno da Pulena u drugo nisu eksploatisali u odbrani. Lik je cijelo poluvrijeme skakutao na jednoj nozi, krio se iza saigraca i cuvao energiju za napad.

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

vujosevica i radonjica povezuje to sto su drugacije sastavljali ekipe

uglavnom sa dosta mladih igraca, pa su te ekipe rasle tokom sezone

 

ovo sto buducnost radi je sviranje kurcu

 

Умјесто да су надоградили прошлогодишњу екипу, они су је претрпали странцима. Носиоци игре од прошле сезоне су постали резерве.

Link to comment

Istina, ne znam odakle mu uopšte "ime" u poslednje vreme ništa nije napravio. OK ima sa Armanijem titulu ali to je teže bilo izgubiti nego osvojiti. Kao sa Futurom da se kolje sa barom i lovcenom za titulu u cg. 

 

Klasičan buljas. 

 

Teški promašaj ako ne osvoje, pogotovo kad su potpisali gogu

Link to comment

Meni je generalno zanimljiva ta razlika u kvalitetu izmedju nasih i njihovih trenera. Od razlaza je tako

Igracka nije ni blizu tog nivoa

 

To je kapiram (izmedju ostalog) i jedan od razloga za (ne)uspehe reprezentacije

Link to comment

Budućnost čini mi se i pred drugu utakmicu ima dva gostovanja, 28 i 30.03...Barsi pa Panatinaikosu tako da će opet biti umorni, ipak treba očekivati da se sve reši u trećoju ZG.

Radonjić i Vujošević ne bi ni pod pretnjom pištoljem dozvolili ovakve igrače u rosteru (koje danas ima Budućnost), njih su skupljali po dva principa:

1. Ovaj može da utrpa svakom "dvajes poena"...uzimaj...i

2. Zalizani nazove trenera, direktora i uvalja.

Inače srčka bi oba trenera "strefila" kada bi mu odbranu igrali kako igra grupa građana u plavim dresovima (pala bi beba ušiju još na terenu).

Link to comment

ne može, 30.3 je subota. nema više duplih kola

 

u četvrtak imaju Barcelonu, u nedelju ABA, četvrtak PAO i u nedelju ev. opet ABA

 

 

Edited by levi
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...