Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Bolje i Marko J nego kapiten Vranje

 

Ali red bi bio da se šansa da i malom Bošnjaku, uostalom ni za Milenkovića do prošle godine niko nije znao. 

 

Ako Everton ode, i Đuričković i Radin su zaslužili minutažu i poverenje pre riskantnih stranaca, nije svaki dan Badnji dan. Ivica zabo na početku kao i Ivan Tomić, setite se promašaja posle.

 

A ako mali Danilo hoće nazad, ne razmišljati, kako god nas je izradio prošli put, takav talenat Humska nije videla od Jovetića,

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Ma dovodite vi skuntelara ako zelite, ali u ligu evrope ne ulazimo ako prodamo nekoga iz trija leo/urosh/everton pre kraja avgusta. Ovu ekipu treba nadograditi dobrim kvalitetom. Bekapove vec imamo: miletic, radin, djurickovic, marjanovic...Prodali su milenkovica za 5.100.000 tako da para imaju.

U evropu se ne ide sa ekipom skuletic, djurickovic, kosovic, mihajlovic, jankovic, jevtovic. Tu je neko zaglebje krajnja destinacija.

Link to comment

Problem kod Bosnjaka je sto on nije kao Milenkovic, jak kao bik za svoje godine. Pricali su mi ljudi koji su ga gledali u Teleoptiku ove sezone, da jos nije bas za seniorski fudbal, ali je veliki talenat.

 

Sto se Leonarda tice tu Partizan ne moze nista, ako neko plati 2,5 miliona i njemu se ide. Jedina je nada da ostane do kraja kvalifikacija, pa mozda ako udjemo u grupe u nekom slucaju ostane. I u zimskom prelaznom roku je bilo gotovo da ode, a ne sada posle ovakve sezone.

Ako ode dovesce sigurno nekog stranca, samo tesko je naci takvog igraca. Da je lako ne bi klubovi sa boljim skautima placali Partizanu 2,5 miliona, nego bi doveli slobodnog igraca.

Mi smo imali veliku srecu da i Djurdjevica i Leonarda dovedemo kao slobodne igrace, to se pogodi jednom u 10 godina.

Edited by El Patron
Link to comment

Ako Everton ode, i Đuričković i Radin su zaslužili minutažu i poverenje pre riskantnih stranaca, nije svaki dan Badnji dan. Ivica zabo na početku kao i Ivan Tomić, setite se promašaja posle.

+1

radin je neka domaca verzija evertona - konacno neko (posle drincica) ko ne da protivniku da dise, pritom trci k'o navijen. djurickovic malo vise davi loptu, al' se isto ne plasi duela poput pomenutog ili djurdjevica npr. trenutni tim partizana je jedan od fajterskijih generacijama unazad, odskace od nekog naseg starog modela (uglavnom sporijih igraca, kvazi tehnicara), gde dobar deo ekipe deluje super fizicki spreman. po cenu da me neko optuzi za blasfemiju - igra i kompozicija ovog tima lici na zvezdin model od pre 20-25 godina.

Link to comment

+1

radin je neka domaca verzija evertona - konacno neko (posle drincica) ko ne da protivniku da dise, pritom trci k'o navijen. djurickovic malo vise davi loptu, al' se isto ne plasi duela poput pomenutog ili djurdjevica npr. trenutni tim partizana je jedan od fajterskijih generacijama unazad, odskace od nekog naseg starog modela (uglavnom sporijih igraca, kvazi tehnicara), gde dobar deo ekipe deluje super fizicki spreman. po cenu da me neko optuzi za blasfemiju - igra i kompozicija ovog tima lici na zvezdin model od pre 20-25 godina.

brate...

Link to comment

Možda onaj model nad kojim je dominirao Đorđe Svetličić.

Sta je ovim nasim grobarima? Od radina napravishe gatuza... Razumem ja optimizam, ali ako je na realnim osnovima.

Link to comment

+1

radin je neka domaca verzija evertona - konacno neko (posle drincica) ko ne da protivniku da dise, pritom trci k'o navijen. djurickovic malo vise davi loptu, al' se isto ne plasi duela poput pomenutog ili djurdjevica npr. trenutni tim partizana je jedan od fajterskijih generacijama unazad, odskace od nekog naseg starog modela (uglavnom sporijih igraca, kvazi tehnicara), gde dobar deo ekipe deluje super fizicki spreman. po cenu da me neko optuzi za blasfemiju - igra i kompozicija ovog tima lici na zvezdin model od pre 20-25 godina.

 

:Hail:  :Hail:

Link to comment

Boljeg domaceg centrafora od malog Jovanovica tesko da cemo naci, pored njega dovesti jednog iskusnijeg(moze Skuntelar) i to je to .... Veci problem je naci zamenu za Lea, posto te majstore fudbala ubodemo jednom u deset godina otprilike 

Edited by Geo
Link to comment

Trebace velike srece da se nadje dobra zamena, ne samo pare. 99% navijaca Partizana kad je dolazio Leonardo, odmah bi ga menjali za Zvezdinog Kangu, koji je vredeo mnogo vise na transfemarktu. Cak su neki po forumima pisali kako se saplice na treningu, koji ce nam k.. macka u dzaku...

Verovatno je dobio najvecu platu u Partizanu, ali doneo nam je titulu, plus i solidne pare kad ode. 

Eto Zvezda je ove sezone dovela igrace za koje se mislilo da su klasa za nasu ligu, a i evropu, a oni nisu pokazali nista. Ima tu mozda i do Grofa, ali ipak su skupo placeni. Ili kod nas ko je mogao da pomisli da ce Djurdjic iz bundes lige i Radovic da odigraju onako. 

 

Ocekujem da opet krene prica oko Sume iz Slovana :D vidim da je dobro odigrao ovu sezonu, 18 golova na 28 utakmica

 

http://www.transfermarkt.de/seydouba-soumah/profil/spieler/118972

Link to comment

 

Znaci radi se na ostanku pomenutog trojca??I sta je sa skuleticem?pozz g. Panticu
Reply  
Hide replies 
 
photo.jpg 
 
Ne radi se, urađeno je, dogovoreno je sa svom trojicom da ostanu do kraja kvalifikacija, pa posle će sami da ostanu ako uđemo u grupu.Što se tiče Škuletića, ja njega kad god sretnem, prvo kažem: Živeo kralj Petar! Tako da što se mene tiče ja sam za, a vidim da i ovi naši nisu daleko.
Reply 12  
photo.jpg 
 
Znaci 100% ostaju dok budu trajale kvalifikacije? Nemoj u 2. ili 3. kolu da odu uz neku 'vrhunsku ponudu' nekog polutima. Pozdrav g. Željko!
Reply 1  
photo.jpg 
 
Gde da odu, a da bude bolje od igranja Lige šampiona sa Partizanom, samo mogu da se prodaju skuplje, da pare izgube ne mogu nikako.
Reply 6  photo.jpg

 

Edited by El Patron
Link to comment

Ma dovodite vi skuntelara ako zelite, ali u ligu evrope ne ulazimo ako prodamo nekoga iz trija leo/urosh/everton pre kraja avgusta. Ovu ekipu treba nadograditi dobrim kvalitetom. Bekapove vec imamo: miletic, radin, djurickovic, marjanovic...Prodali su milenkovica za 5.100.000 tako da para imaju.

U evropu se ne ide sa ekipom skuletic, djurickovic, kosovic, mihajlovic, jankovic, jevtovic. Tu je neko zaglebje krajnja destinacija.

sve se slažem. plus bih dodao, da bih jednom makar od ove trojice najbitnijem odmah dao novi ugovor, pa nek košta koliko košta -  kao i miran san

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...