Jump to content
IGNORED

kup radivoja koraca (2016)


Calavera

Recommended Posts

Jaramz je stvarno iznenadjujuce nestao, on je bar dokazani mudonja. Luwawu je na kraju razresio sa nekoliko rutinskih vrhunskih poteza u poslednjih minut ipo. Klasa od igraca, lutrijski pik na leto i dobra NBA karijera u najavi.

a tek mladjani alpha :Hail: jebote, kakva dva talenta je misko doveo.

Link to comment

Kaba je korektan ABA centar ali daleko iza Luvavua po talentu i svemu, ovaj je bas zesci potencijal i vec sad odlican igrac a, sto je najjace, ima tu jos mnogo prostora za napredak. Mogao bi i u NBA da bude neki faktor, ladno.

Link to comment

tako nekako. mora mnoooogo da napreduje, u napadu je igrac manje. miloje je danas par puta pizdeo kada su mu spustali da resava dole. luvavu ce biti klasa, a zagorac je danas bas prdnuo u cabar. nadam se da ipak moze mnogo mnogo bolje, dugo je bio povredjen.

 

ipak, meni je utisak celog kupa danilo nikolic. sutnuo je najvise trojki na turniru, 53% realizacije. deluje kao da moze da postane dobar evroligaski igrac.

Link to comment

ma de nece, defanzivno ima vrhunski potencijal.

 

super je nikolic. Tu se jedino jankovic ne uklapa u ekipu. Kad sutira slobodna bacanja lopta ide potpuno random.

Edited by Timmi
Link to comment

Tesko ce Kaba biti faktor u NBA, mnogo mi je nesto nezgrapan a i mnogo voli da radi stvari koje centar takve konstitucije ne treba da radi, npr. da dribla u blizini kosa i da pripali trojku. Jankovic mi je totalna enigma, taj decko je ove sezone imao partije od sjaja do ocaja i nikad se ne zna u kom izdanju ce se pojaviti. Recimo, ako se dobro secam, protiv Cedevite je bio odlican, dok se protiv nekih slabijih protivnika zesce borio da poentira sam na ziceru :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...