Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Takodje mislim da treba da se otvori nova tema a po mogucnosti da se ovde napise da je otvorena nova i da se jos nedelju, dve ne gasi.

Prosli put sam ja pisao par dana na temi i neko mi rece da je otvorena nova. Ja ne ulazim svaki put na forum klasicno fudbal- radnicki  vec mi je zapamcena stranica i klikom direktno ulazim na temu. Zato je mozda dobro zbog jos nekih koji ovako ulaze da se ostavi jos malo ova tema sa obavestenjem da je otvorena nova.

 

Inace Dali ubedjuj Legendu da otvara novu temu ili ko je vec pio sa njim kiselu i pricao o cevapi neka ga zove ;)

Pokusao, kaze slaba nam rakija  ;)

 

Otvoricu je ja veceras.

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja napisao ko je slobodan i zanimljiv uopste... Mnogi od njih obzirom da ne igraju ako ne nadju angazman ili ce na pozajmicu ili raskid ugovora i manja plata. Iskreno ako ode Lakic Pesic, Bulatovic ja bih dovodio nasu decu Zivanovica, Ignjatovica, Cirkovica. Za levog beka je dobar Filipovic iz Jagodine ali ga pikirao Lalat.

Od ove trojice dvojica da dodju uz Zivkovica imamo ponovo kvalitetan trio plus mladi reprezentativac zaboravio sam decku prezime :isuse:

 

U sredini bih jako voleo da vidim Cakija i Marinkovica. U napadu Ubiparipa.

 

Ne znam Gumin status da li ide dal ostaje??? Tu bih ponovo voleo da vidim Culuma. Ne znam samo kako bi on reagovao da bude druga opcija? Ivan Petrovic je mlad decko i dugo ne igra, ne verujem da ce naci tek tako inostrani angazman a nama bi bio od pomoci.

 

Sasa Jovanovic bi mnogo toga resio sto se krila tice. Imali bi Acu i njega plus Apostolovica od koga ocekujem da eksplodira u nastavku. Nije lose odigrao zavrsnicu. Vise trazi loptu, dribla, ulazi u sredinu... Mnogo se oslobodio nego u pocetku prolecnog dela i to moze samo da mu donese napredak.

 

Treba se praviti tim koji mozemo da placamo a model da posluzi drugi deo ove sezone. Ne naravno da ne dovedemo pojacanja nego prvih jedanaest i jos par igraca u rotaciji tipa tri centralna beka dobra plus jedan mladi i jedan matori. Dva defanzivna vezna i jedan mladi i jedan koji moze da prinudno odigra tu poziciju. Jedan bek koji igra i levo i desno plus dva mlada. Tako nesto. To znaci da treba da se dovede kvalitet kako ne bi bilo promasaja.

 

Ma sta ga i ja tupim kad je Rasta rekao da mu pored brzih trebaju i polivalentni igraci. Na taj nacin se smanjuje trosak jer se smanjuje broj igraca a sa ovima moze da se rotira na razlicitim pozicijama. Ako dolazi neko ko igra recimo samo desno krilo onda da bude stvarno kvalitetan i da pravi razliku.

Pazi Culum ima verovatno dobar ugovor u Radu,a i cisto sumnjam da ce iz Bg-a vracati na jug.

U sustini ako ode Guma,a ostane Tomke ne treba dovoditi nikog.Posto pored Tomketa imamo 3 mlada reprezentativca Srbije i Makedonije (Aleksa Jovanovic,Toti i Krstic) tako da bi po meni naj bilo da ostavimo prostora mladjariji + u dogledno vreme da zaradimo nesto.

 

Ponovo cu reci da Cirkovic i Filipovic idu u najmanju ruku u Vosi ili Cuki a u najvecu u inostranstvo.Jednog je trazio Andrlekt,a drugog Fulum tesko da ce doci.

 

Nama sigurno ide Aca,Rados,Lakic-P,Guma,Djurixko,mozda Tomke.

Tako da bih na stopera voleo da vidim Zlatkovica (a ne veterana nekog.na ovom decku moze da se zaradi) LB nemam pojma,Gumino mesto sam vec objasnio,umesto Djuricka ili Galvao (posto je brz kao metak) ili Marinkovic-a. Umesto Brzog Caki

 

Krilo po meni je bas realan S.Jovanovic.

Dad nzm koliko je realan da dodje na pozajmicu Neca Radonjic. Kod Lesnjaka je dobio sansu na kasiku,a kod nas bi mogao da povrati formu. Sa njim,Jovanovivem,Galvaom i Mrkom bi imali najbrzi napad u ligi SIGURNO.

Link to comment

Pazi Culum ima verovatno dobar ugovor u Radu,a i cisto sumnjam da ce iz Bg-a vracati na jug.

U sustini ako ode Guma,a ostane Tomke ne treba dovoditi nikog.Posto pored Tomketa imamo 3 mlada reprezentativca Srbije i Makedonije (Aleksa Jovanovic,Toti i Krstic) tako da bi po meni naj bilo da ostavimo prostora mladjariji + u dogledno vreme da zaradimo nesto.

 

Ponovo cu reci da Cirkovic i Filipovic idu u najmanju ruku u Vosi ili Cuki a u najvecu u inostranstvo.Jednog je trazio Andrlekt,a drugog Fulum tesko da ce doci.

 

Nama sigurno ide Aca,Rados,Lakic-P,Guma,Djurixko,mozda Tomke.

Tako da bih na stopera voleo da vidim Zlatkovica (a ne veterana nekog.na ovom decku moze da se zaradi) LB nemam pojma,Gumino mesto sam vec objasnio,umesto Djuricka ili Galvao (posto je brz kao metak) ili Marinkovic-a. Umesto Brzog Caki

 

Krilo po meni je bas realan S.Jovanovic.

Dad nzm koliko je realan da dodje na pozajmicu Neca Radonjic. Kod Lesnjaka je dobio sansu na kasiku,a kod nas bi mogao da povrati formu. Sa njim,Jovanovivem,Galvaom i Mrkom bi imali najbrzi napad u ligi SIGURNO.

Ove je trazio Fulam i Anderlekt pre sezonu, dve, tri... Tesko da ce u Anderlekt kada ne igra a za Fulam mu treba i seniorska reprezentacija kako bi dobio licencu to je valjda jedan od uslova.  Inace ne mogu svi igraci da odu u Vosu, Cuku, Zvezdu i Partizana zato sam ih onoliko napisao. Neka trecina koji vrede odu kod njih, trecina u inostranstvo, trecina da ima jake ugovore i eto ti deset posto, puna kapa. :D

Imali smo ove godine dva zadnja vezna i opet se mladjarija naigrala. Da smo imali jos jednog dobrog u vezi mozda bi sada igrali u Kupu. Ove godine su se omladinci formirali i sledece ce sigurno biti mnogo bolji, to stoji ali bez obzira na to, prvenstvo je dugo i treba dvojica dobrih plus jedan koji moze da pokriva to mesto kao npr. Marjanovic plus mladjarija kako se ne bi kockali sa sezonom. Ako neko od mladjih zablista pa sigurno da trener a ni sportski direktor nece da dozvole da se forsira neki matorac...

 

Trebali bi nosiocima da se ponude mnogo bolji ugovori. Marjanovic, Bulatovic, D. Bulatovic pa i Djuricko. Svima kojima istice ugovor za neki dan. Pa na to da se dovedu jos tri, cetiri dobra plus jos neki za rotaciju...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ove je trazio Fulam i Anderlekt pre sezonu, dve, tri... Tesko da ce u Anderlekt kada ne igra a za Fulam mu treba i seniorska reprezentacija kako bi dobio licencu to je valjda jedan od uslova. Inace ne mogu svi igraci da odu u Vosu, Cuku, Zvezdu i Partizana zato sam ih onoliko napisao. Neka trecina koji vrede odu kod njih, trecina u inostranstvo, trecina da ima jake ugovore i eto ti deset posto, puna kapa. :D

Imali smo ove godine dva zadnja vezna i opet se mladjarija naigrala. Da smo imali jos jednog dobrog u vezi mozda bi sada igrali u Kupu. Ove godine su se omladinci formirali i sledece ce sigurno biti mnogo bolji, to stoji ali bez obzira na to, prvenstvo je dugo i treba dvojica dobrih plus jedan koji moze da pokriva to mesto kao npr. Marjanovic plus mladjarija kako se ne bi kockali sa sezonom. Ako neko od mladjih zablista pa sigurno da trener a ni sportski direktor nece da dozvole da se forsira neki matorac...

 

Trebali bi nosiocima da se ponude mnogo bolji ugovori. Marjanovic, Bulatovic, D. Bulatovic pa i Djuricko. Svima kojima istice ugovor za neki dan. Pa na to da se dovedu jos tri, cetiri dobra plus jos neki za rotaciju...

Budimo iskreni Toti,Krstic pa i Aleksa J. su dobili vise sanse jer nzm koliko se secas Tomke je jedno vreme u drugoj pol sezoni bio povredjen mesec-mesec ipo dana,i Guma sad pri kraju + parni zuti i crveni kartoni (vazeci za obojicu) su ih sprecili da igraju na par tekmi.

Tako da su mladi na tu foru dobili vise prostora (da budemo posteni)

 

Nama pre smega treba opasno krilo. Jeste da nije bio A.Zivkovic ili Katai ,ali Zemljanuhin je bio udarna igra nase ekipe.

Sa Apostolom pa i djene djene sa kapitenom nemamo toliko probijanja po bokovima kao sa Zemljom.

 

Nerece mi nista za Necu Radonjica ? Mislim moja konstatacija.

 

Ubedjen sam da Acu golmana i Darka Bulatovica ni na jednu foru ne bismo mogli da ih zadrzimo.

Za L-P,Radosa,Raula,Brzog se trebamo boriti.

 

Ovo je sano diskusija nas sa foruma ko bi bio najbolje resenje da zaigra za RN..ali Amin daje uprava.

Link to comment

Budimo iskreni Toti,Krstic pa i Aleksa J. su dobili vise sanse jer nzm koliko se secas Tomke je jedno vreme u drugoj pol sezoni bio povredjen mesec-mesec ipo dana,i Guma sad pri kraju + parni zuti i crveni kartoni (vazeci za obojicu) su ih sprecili da igraju na par tekmi.

Tako da su mladi na tu foru dobili vise prostora (da budemo posteni)

 

Nama pre smega treba opasno krilo. Jeste da nije bio A.Zivkovic ili Katai ,ali Zemljanuhin je bio udarna igra nase ekipe.

Sa Apostolom pa i djene djene sa kapitenom nemamo toliko probijanja po bokovima kao sa Zemljom.

 

Nerece mi nista za Necu Radonjica ? Mislim moja konstatacija.

 

Ubedjen sam da Acu golmana i Darka Bulatovica ni na jednu foru ne bismo mogli da ih zadrzimo.

Za L-P,Radosa,Raula,Brzog se trebamo boriti.

 

Ovo je sano diskusija nas sa foruma ko bi bio najbolje resenje da zaigra za RN..ali Amin daje uprava.

Nisam za dovodjenje igraca na pozajmicu pa bio to i Radonjic. Ako je pozajmica sa mogucnoscu kupovine to jos i moze samo tesko da ce Radonjica da prodaju za 50.000e koje nemamo a kamo li za vise. Mislim ako bi bila neka klauzula da moze da se kupi za 100.000e a proceni se da moze da se proda za vise onda u tom slucaju da kazem da moze.

Acu nisam ni pominjao jer ce valjda da ode a i treba kako bi popunili rupe. Vidim da su smenili Van Gala u Mancesteru pa se nadam da je transfer Rajkovica zavrsen da nas ne uje...u na kraju.

Jasta da diskutujemo izmedju sebe i razvijamo mastu, mada sam ja ovu temu poceo kao foru za zatvaranje foruma ali kako Beki rece, "rodilo se, valja ga ljuljati" :D

Link to comment

Знам да постоји нова тема али нисам имао када да се осврнем на завршену сезону па зато пишем овде, некако ми је прикладније.

 

Нећу да дужим, мој главни утисак је да смо се овом сезоном вратили тамо где нам је место, а то је "велика четворка" српског фудбала. Знам да смо 5. на табели, да је измакла Европа, али Чукарички не могу да уврстим у то друштво, мада је то клуб чије функционисање и визију највише ценим. Они су ту где јесу захваљујући здравом капиталу и паметном раду од млађих категорија па све до првог тима. Искрено се надам да ће се и Радничком пружити прилика, врло брзо, да почне да функционише по истом моделу, тада ћемо сигурно бити и на самој табели у прва 3-4.

 

Искрене честитке тренеру, спортском сектору и свим играчима на феноименалној сезони, мало је фалило за нешто више, али то је школа кроз коју морамо да прођемо. Оно што нас не убије то ће нас ојачати. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...