Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

A ja mislio ja ovde mator  :D

 

Svaka cast  :thumbsup:

Godine su relativna stvar. Ja baš i nisam mator i ne nameravam skroro da budem :D

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Necemo izgubiti od Vose sigurno. Glavu gore

Daj bože. Lažnu sliku šalje npr. Orlandić. Čovek je izgleda teško drvo, a stiče se utissak da neće namerno da poentira. :D

Link to comment

Necemo izgubiti od Vose sigurno. Glavu gore

Svejedno ovo ne treba nikom. U kakvim god da nam je fudbal govnima, treba da postoji bar neki minimum takmicarskog fer pleja medju klubovima. 

Link to comment

Ja mislim da ce Spartaku posle ovoga vratiti bodove.... samim tim je prvenstvo neregularno...al opet koga briga to kad je namesteno zadnjih 20 prvenstva....

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Bio sam manje vise ravnodusan ucescem blizanaca u Evropi, navijao za Voshu, radovao se kad su izbacili Sampdoriju kao da su mi najmiliji, navijao za nasu mucenu reprezentaciju bez obzira na sve. Od danas zvanicno zdusno navijam za rana ispadanja svih klubova u Evropi i poraze Tole Kokeza reprezentacije s kim god igrali. Plitko je dno koji je nas fudbal dotakao. Trebaju nam veca govna da bi se bilo sta promenilo na bolje. Ako se ikada promeni.

Link to comment

Utakmice protiv Vojvodine su opasne po trenere protivničkih ekipa. U Prošlom kolu Lešnjak, a sada Grof, ali svaka mu je bila zlatna, ovom Božoviću prema suddiji Djokiću :D

Link to comment

Gledam prosle nedelje Celzi-Totenhem, rat na terenu iako Celziju nista ne znaci utakmica pa pogledam ovo i shvatim da nas fudbal nikad nece izaci iz rupe i samo ce biti sve gore i gore. Jos kad bi to shvatili ovi sto slave "titulu" ali dzabe, osvestice se tek kad ih neki Kairat izbaci i onda aj sve ispocetka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...