Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ја ћу се овде одјавити да не бих почео да причам нешто што не мислим  :twak:

 

Nemoj ziv ti ja, ce me zaraze ovi sa optimizam i kuda onda ?

Link to comment

Буши Реал, цепај Реал, але але...

 

Evropa na dohvatu ruke, vezemo 9 bodova zadnja 3 kola i nema sekiracija

Link to comment

Борац је био у лошој форми по питању резултата и ово је била одлична прилика да урадимо нешто више. Нема шансе да су бољи од нас. Очито да је притисак на данашњој утакмици био превелики и морамо да порадимо на томе на даље. Поражавајућа је и статистика с меча. Овакву статистику не сме да има тим који се бори за нешто више, а који игра са тимом испод њега. Три пута су нас добили ове сезоне. Превише. Нико нас није добио три пута.

 

Screenshot_2016-05-03-19-54-24_zpsrefkk0

 

И шта очекивати у следећем колу?! Да ли се можемо издићи из ситуације? Велико питање. Слажем се са Далијем, да ли ће Чука да игра против нас као вечерас против Војводине? Ја сам убеђен, да сада када је Звезда званично освојила прво место, Војводина ће освојити макар 1, ако не и сва 3 бода следећег викенда. Остаје да испратимо наредна кола. Све у свему, смор ситуација.

 

Link to comment

Слажем се са Далијем, да ли ће Чука да игра против нас као вечерас против Војводине? Ја сам убеђен, да сада када је Звезда званично освојила прво место, Војводина ће освојити макар 1, ако не и сва 3 бода следећег викенда. Остаје да испратимо наредна кола. Све у свему, смор ситуација.

Ja sam plasio ovakvog scenarija utakmice danas na Cukarici jos dok sam citao izjava trenera pre utakmice. Al sve i da je utakmica Cukaricki  Vojvodina bila namestena lakrdija, ko nas jebe kad smo kurton od kluba. Dozvolili smo sebi da nam izozstanak jednog igraca iz prvih 11 automatski znaci igrac manje na terenu jer nemamo adekvatnu zamenu. Uprava isteruje neku pravdu saopstenjima, vataju za gusu sudije ko pravi selci, al zato dozvoljavamo da interese kluba ispred FSS brani eminentni fudbalski strucnjak iz fudbalske sredine sa tradicijom g. Toncev. Nama nas ni blizu bilo kakvog odlucivanja u FSS i onda kukamo. Jel nam Majo sad kriv?

Edited by Dali_man
Link to comment

Дај б'е Нео, немо' с тај песимизам

Толико ли ти је засметало што сам написао?  Па претерали сте га...  :lol: Просто да човек не долази овде за време утакмице...

Link to comment

Dal smo ga preterali lezi u statistici koju si iznad postavio i u Dalijevom zadnjem postu.

Онда сте видовити.  :lol:  

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...