Jump to content
IGNORED

Jedna mapa govori vise od rijeci


borris_

Recommended Posts

Treba stvarno biti bljak pa cak i u saljenju™ uporediti holandsko i sovjetsko/rusko gladovanje tokom WW2.

A sto se geneticnosti tice...

Znas valjda ;)

Pa da, slažem se, gdje mi je bila pamet...kad te tako nešto snađe u zemlji kojom su vladali i vladaju komunisti, onda je to još gore, na n-tu potenciju
Link to comment

Pa da, slažem se, gdje mi je bila pamet...kad te tako nešto snađe u zemlji kojom su vladali i vladaju komunisti, onda je to još gore, na n-tu potenciju

U pravu si, naravno, bas to sam imao na umu  

Mada, na trenutak sam pomislio i na: SS-Freiwilligen-Legion Niederlande

 

Naravno, honi soit qui mal y pense  ;) 

Link to comment

career opportunities

 

A map of the world according to what languages we want to learn

25426-1en5a3f.jpg

 

obratite pažnju na nemački :D

Edited by belch
Link to comment

career opportunities

 

A map of the world according to what languages we want to learn

25426-1en5a3f.jpg

 

obratite pažnju na nemački :D

 

1 dodatni privredni prostor

Link to comment

Šveđani su carevi :lolol: 

(pri tome, otprilike SVI pričaju Engleski, i nemaju problem da ga koriste - za par meseci tamo, nije mi se desilo da neko ne zna/neće da komunicira)

Link to comment

Taj rad. Obratite paznju na to ko u Africi zeli da uci francuski. Sve bivse engleske kolonije gde je zvanicni jezik engleski. Interesantno ovo za Iran i Pakistan, vidi se ta jedna ljubav prema USA i UK :D

Link to comment

Ono sto sam nesto malo skapirao (prateci svoje), pola mog sumadijskog kraja je doseljeno iz hercegovine.

 

Elem, sta god da je uzrok, srb/cg/bos/hrv su za sada jedini ljudi medju kojima se generalno osecam niskim sa 185. Takodje sam tu svoju visinu ustanovio i kao poslednju granicu posle koje 80% nasih devojaka budu vise od tebe na stiklama. Da sam za cm nizi bio bi u problemu. Sva sreca pa mi zena ne nosi platforme :D

 

Elem, srbijance nize od sebe i sretnem tu i tamo, al cg i hercegovce veoma retko.

pa jesi nizak.

:fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...