Jump to content
IGNORED

Jedna mapa govori vise od rijeci


borris_

Recommended Posts

Elem, sta god da je uzrok, srb/cg/bos/hrv su za sada jedini ljudi medju kojima se generalno osecam niskim sa 185. Takodje sam tu svoju visinu ustanovio i kao poslednju granicu posle koje 80% nasih devojaka budu vise od tebe na stiklama. Da sam za cm nizi bio bi u problemu. Sva sreca pa mi zena ne nosi platforme :D

 

 

Ja inace imam utisak da su ovdasnje devojke "relativno vise" od muskaraca. Recimo, golim okom vidim da su vise od Skandinavki, dok za muskarce uopste ne bih bio siguran.

Edited by Kampokei
Link to comment

No, kad smo kod validnosti istrazivanja, jedna stvar zbunjuje. Letonci i Estonci su dakle medju najvisim ljudima na svetu. Kako je to moguce kad obe zemlje imaju bas veliki procenat Rusa i inih Slovena, a cije se zemlje ne kotiraju visoko na ovoj listi?

Link to comment

No, kad smo kod validnosti istrazivanja, jedna stvar zbunjuje. Letonci i Estonci su dakle medju najvisim ljudima na svetu. Kako je to moguce kad obe zemlje imaju bas veliki procenat Rusa i inih Slovena, a cije se zemlje ne kotiraju visoko na ovoj listi?

 

Ma to je cela Rusija, znaš ko sve tu ulazi...Mislim, last time I checked Rusi baš i nisu bili pojam niskog naroda :D 

Edited by MancMellow
Link to comment

No, kad smo kod validnosti istrazivanja, jedna stvar zbunjuje. Letonci i Estonci su dakle medju najvisim ljudima na svetu. Kako je to moguce kad obe zemlje imaju bas veliki procenat Rusa i inih Slovena, a cije se zemlje ne kotiraju visoko na ovoj listi?

 

Како се не котирају када Белоруси у Украјинци у топ 10 а Чеси су у првих 5? Код Руса мораш да рачунаш разне друге народе који се део Русије: Чуваси, Чечени, Осетини, разна сибирска племена...

Link to comment

О, питом је итекако, упознај Леотар

 

Been there. I na vrh Durmitora, putem iz Pive preko samog vrha u Žabljak. Kad se tad nisam šlogir'o (od vožnje) nikad neću. :lolol:

 

No ni Kop nije baš Bukulja, htedoh reći.

Link to comment

Планине по Србији, осим врхова Проклетија, немају тако љути камен као у Херцеговини. Источна Херцеговина је зависила од овога да не умре од глади, њима је Шумадија изгледала као спас.

a8_8.jpg

Link to comment

Па то је Попово поље, извор хране за И. Херцеговину, додуше зависи од кише по години, некада постане језеро а некада суша...

Popovo_Polje.JPG

Edited by Korki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...