Jump to content
IGNORED

Free Website Hosting


Ankaa

Recommended Posts

Pa hocu da napravim svoj mali stek informacija da ga samo ja vidim, a da moze da izgleda slicno kao kulinarski sajt, kao sto pod kategorijom kolaci ima sa cokoladom, sa vocem i sl. Ne mora da postoji opcija dodavanja slika, ali bi mi koristila opcija tagova 

Link to comment
  • 4 years later...

Moze mala pomoc posto je ovo leglo sajber nerdova. Treba mi licni sajt za blog, putovanja i fotografiju. Ako ima neki link gde mogu to sam da ga jaizradim i da je dzaba. I da je za sajberduduke kao ja i da supercool izgleda (mislim da ima te mogucnosti ako se potrudim). I ako je kome preteklo onih Vucicevih 100€...

Hvala

Link to comment

Pa većina duduka, a bogme i dosta profesionalaca, koristi WordPress kao platformu. Brzo se uči, lako se pravi neki bazični oblik, a postoji i brdo nekih šablona koji su ili free ili nešto sitno. A recimo kod mene firma gura webshop na toj platformi.  Ono, to bar meni prvo pada na pamet kad neko traži tako nešto. 

Link to comment

Jeste malo overwhelming u početku, ali ubrzo ćeš shvatiti da ti zapravo treba po koji dodatak jer je bazična ponuda vrlo... pa hajde da kažem štura :D

 

A kad kreneš da roniš po tim dodacima, e tek onda... Drži brufen u blizini :D

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...