Jump to content
IGNORED

Igrice za mobilni


katamaran

Recommended Posts

Meni jednom nedeljno na FBu iskace reklama za neku klasicnu coinbait igricu za mobilni, kobajagi neka strategija, a screenshot iz Age of Empires II, na koji sam vrlo, VRLO slab.

Link to comment
On 28.4.2020. at 12:29, Svarog said:

samo da prijavim da je ovo super: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.newstargames.retrobowl&hl=en

od autora New Star Soccer odličnog serijala.

 

 

 

 

Cepa se! Odlična zabava, na tviteru je aktivan autor, ima dosta ideja za unapređenje. 

 

Svidja mi se Tenis Clash, za sve ljubitelje tenisa, nije loše uopšte. Malo smaraju sa push notifications al moze da se sredi. Preporuka 

Link to comment
On 14.7.2020. at 13:15, renne said:

E pa ima u tim igrama i taj deo o kome pričaš. To su bonus nivoi kojima posle bustujes glavnu igru.

 

Video sam te bonus nivoe u Homespace-u. Bukvalno blage veze nemaju sa onim kako su predstavljeni u reklami. Sve neke retardirane asocijacije tipa curi česma a ti treba da izabereš da li da klikneš na testeru ili papagajke. Ne zezam se uopšte, bukvalno je tako. U reklami je bila ozbiljna logička zavrzlama gde moraš da izvučeš glavnog junaka iz ozbiljnih zamki.

Link to comment

pa dugo već (verovatno mereno i u godinama) je situacija kada se ode na Store na stranu neke igre tamo stoje slike koje nisu in-game već renderi određenih heroja ili bitki... ja po tome provalim u startu da je neko đubre koje vrlo verovatno ne vredi ni probati, čim kriju ekrane iz igre. uglavnom to budu klonovi nekog popularnog naslova u tom trenutku.

 

inače, sličnu strategiju piče i na Microsoft Store. uglavnom nisu slike kako izgleda igra dok se igra, već screenshots iz nekih promo materijala (suludi uglovi kamere koji su neigrivi ali lepe rendere daju).

 

meni je sve to retardirano. al mora da prolazi kod dosta korisnika čim to masovno koriste. 

Link to comment
  • 3 weeks later...
 
Video sam te bonus nivoe u Homespace-u. Bukvalno blage veze nemaju sa onim kako su predstavljeni u reklami. Sve neke retardirane asocijacije tipa curi česma a ti treba da izabereš da li da klikneš na testeru ili papagajke. Ne zezam se uopšte, bukvalno je tako. U reklami je bila ozbiljna logička zavrzlama gde moraš da izvučeš glavnog junaka iz ozbiljnih zamki.
Klasično dinamičko targetovanje. Ne BiH se iznenadio da neki FPS orijentisani barica i preteen Barbie princess devojčica dobijaju svoje verzije reklame za tu istu igru.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

Nevera brt. Šta im je bio problem da nastave da rade cinematics trejlere kao za Warcraft ili Diabla? Znaš da nema veze sa igrom ali bi je opušteno kupio samo zbog toga. Ovaj lažni gameplay je nešto najjadnije što sam ikada video, tačno ništa od toga neću skinuti ni pod pretnjom oružjem.

Link to comment

Hakuju statistiku jer za app prikazuju kao glavnu metriku ukupan broj jedinstvenih downloada a ne screen time. I onda se predstave oglašivačima kao novi candy crush/farmvil u nastajanju.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
  • 4 weeks later...

Instaliram neki bilijar, 8 Ball pool se zove, recimo.

 

I super je, ima pun đavo nekih andrmolja, fizika je ok, partije traju 5-6 minuta, lijepo se razvija igra, ne smara sa reklamama... I naguram ja za par dana igre i 5-6 sati do nekog 13 nivoa, imam procenat pobjeda oko 75%. I onda samo poludi matchmaking i krene da me spaja sa igračima od 30. do 130. nivoa. A igra se tako što te stalno tjera da igraš jače nivoe i igra se u in-game

pare koje zarađuješ.

Elem, ti of 130. nivoa u startu imaju takve štapove da je igranje s njima kao igranje vezanim rukom. Jutros deinstalirao, mrš bre u kurac.

Link to comment

Podseti me prica - pre par godina izasla igra "South Park Phone Destroyer", mnogo je gotivna i zarazna ako ste fanovi SPa. Nesto otprilike kao heroes of might & magic, ali nije potezno nego u real-time. Ja se opasno navukao i krenuo da cepam (cak sam i dao neke sitne $ za neke unique karte, shame o' shame), postojala je single-player kampanja, ali da bi uznapredovao dovoljno da mozes da je predjes moras da igras multiplayer meceve da bi skupio drangulije i nivoe. 

 

Sta je caka - postojao je exploit (ili neki krek) za Android uredjaje koji ti omogucavaju da stancujes heroje u bitki bez ikakvog vremenskog limita, i lihvari po netu su to masovno koristili, tako da kad dodjes do nekog nivoa maltene si u nemogucnosti da pobedis multiplejer rundu dok te ne sunovrate na nivo-dva ispod. A kampanju ne mozes dalje da igras jer nisi dovoljno jak. Cak su se ljudi zalili Eidosu oko toga, ovi se pravili ludi, pokusavali su nesto kao da brisu te cheatere ali dzaba. 

 

Deinstalirao nakon toga igru i nikad je ponovo nisam zaigrao.

Link to comment
  • 4 weeks later...
On 31.7.2020. at 23:25, Redoran said:

Nevera brt. Šta im je bio problem da nastave da rade cinematics trejlere kao za Warcraft ili Diabla? Znaš da nema veze sa igrom ali bi je opušteno kupio samo zbog toga. Ovaj lažni gameplay je nešto najjadnije što sam ikada video, tačno ništa od toga neću skinuti ni pod pretnjom oružjem.

 

ladno mi je ovo recommended video danas na YT :D

 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...