Jump to content
IGNORED

Igrice za mobilni


katamaran

Recommended Posts

Ma pušim ga danima, konstantno nešto prckam oko deka i nisam zadovoljan nikako. Odem iz hladne arene (8) u onu sledeću I tu me konstantno čekaju ortaci sa mnogo jačim kartama. Ajd nije ni do karata, teško se prilagođavam. 

Pogotovo kad mi izbaci onog smrada što košta sedam eliksira ima buzdovane umesto ruku i kad skoči na mene sve pada. 

 

Nemam majnere, od legendary imam zmaja topilicu, witcha sa sis misima I onog archera što penetrira. :D

 

Moram smislim nešto bolje za ufur u 3k+ trofeja za sad već par dana stvorim 2650/2700 pa se sunovratim na 2550~

 

Koliko da mi bude optimalna prosečna vrednost deka? 3.5?

Link to comment
37 minutes ago, Azdaja said:

Koliko da mi bude optimalna prosečna vrednost deka? 3.5?

 

Imaš ti i jeftinijih dekova, i skupljih od tvog, poenta je da budu smisleni, ali ti u onom deku prosto nemaš kartu koja pravi razliku i nanosi dmg no matter what i koja u nekoj kombinaciji čini dobar push koji je teško braniti. 

Mega Knight je i mene nervirao u početku ali ja igram golem deck pa meni ne može ništa, jer ima mali dmg, i dok on drlja po golemu, gotov je. 

 

Kao što ti rekoh, vidi koje su ti omiljene ili još bolje najjače karte sa kojima želiš da igraš i napravi deck oko njih, ali nemoj te blam da se savetuješ sa netom.. A onda budži karte jer bez lvl-a nema ničega...

 

Link to comment

moj dek je 4.1. neko univerzalno pravilo je da su dekovi preko 4 skupi i u nekom momentu iskaju pumpu. sad, igrao sam i sa 2.3-2.4 dekovima i sa onima od 5 i nešto bez pumpe, i svaki je zajeban na svoj način, ovi jeftini su brzi i strahovito se rotiraju, dok ove skupe, taman mu otkineš velikog peku, a čekaju te elitni barbari. 

 

mega knighta neutrališem sa brkom(vitezom) i stavim ga u prvo polje do sredine(na stranu na kojoj je mk) i to je to, u dometu je obe kule i ne stigne da skoči. 

 

ovo što milan kaže je jedini pravi put za penjanje u više arene. spel, karte za vazduh, zemlju i budženje ka max lvl

Link to comment
  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Ima li nekog ko je u mobile games svetu, da mi objasni ovaj fenomen:

 

Pre par meseci otprilike, krenula je poplava reklama za mobilne igrice kakve pre toga nisam video. Otvori se ona reklama od 30-ak sekundi, i vidiš neke logičke zezalice. Ono, postavljaš i sklanjaš prepreke, otvaraš i zatvaraš vrata i tome slično, kako bi junak izašao iz nekog lavirinta, izbegao vatru ili vodu, prešao iz tačke A u tačku B...

 

Ja u principu volim takve stvari i rešim se da skinem jednu tako reklamiranu igricu. Startujem je, a ono klasična skrnava strategija sa resursima. Gradiš vojsku, sadiš krompir da je hraniš, biješ se sa tuđim vojskama, treba ti zlato a zlata ni za lek pa moraš da ga kupiš za realan keš ili da se zlopatiš danima da sakupiš neku crkavicu. Nigde ni traga od gore pomenutih logičkih zezalica, videlo ih nije, niđe veze.

 

Posle par dana skinem drugu igricu koja se isto tako reklamira. Potpuno ista priča, ista skrnava strategija i nikakve zezalice.

 

Onda Homescapes koji inače igram i mnogo volim, počne da sipa reklame na tu foru. Znam igru jbt, znam da u njoj nema nikakvih zezalica tog tipa nego igraš slagalice i dekorišeš mrtvu kuću, zašto je reklamiraju kroz nešto čega u igri uopšte nema??

 

Prestao sam da isprobavam igrice koje se tako reklamiraju a u međuvremenu sam video reklame za barem još 2-3 takve, sve na istu foru. U reklami neka šaljiva logička zezalica, a igra klasičan Heroes Of Epic Battles ili tako neka resursna smaračina.

 

Zna li neko u čemu je fora sa ovim? Najobičnije jefitno navlačenje po principu naprave te majmunom tako što ti reklamiraju nešto inovativno a onda isporuče sto puta prežvakan koncept, ali se nadaju da ćeš ipak isprobati i zaigrati to njihovo njesra kad si ga već skinuo? Ili je neka druga fora u pitanju?

Link to comment

E pa ima u tim igrama i taj deo o kome pričaš. To su bonus nivoi kojima posle bustujes glavnu igru.
I ja isprobavao, ali brzo obrisao, pošto taj glavi mod nije moja šolja čaja

Link to comment

Kaze mi ćera da nijedna igrca koju je skinula sa reklame u poslednje vreme nije licila na to sto se reklamira...

 

Ja nabo HAWK, fina pucačina, samo posle nekog vremena trazi kesa, nije strasno, do 5e mesecno da bi bio kompetitivan, ali smara to...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...