Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Vegas :hail: 

 

a ne znam sto mene prozivate za Capse... pa ja sam i rekao da ce Tampa da dobije lagano 4-3 :D realano, ustopovali su Kuznetsova i Ovyja posle 0-2, i to je to. ako ova dvojica prorade naprasno, mozemo imati sedmu, inace je nocas gotovo. interesantno je btw da su se Capsi raspalil nakon sto se vratio Backstrom. vise to ima veze sa raspadom Holtbyja, ali eto, interesantna koincidencija

Link to comment

sta ocekujes za finale?

ja sam nekako podeljen. bilo bi lepo da Ovy uzme titulu, ako je ko zasluzio, on je. s druge strane, da expansion franchise uzme titulu bilo bi epski :)

 

Washington bi trebao biti jaci na papiru, ali Fleury je do sada prvi igrac playoffa i to lagano, medjutim Holtby nije primio gol u zadnja dva meca, pa bi finale lako mogao biti obracun dva golmana 

Link to comment

I ja bih voleo da Ovy konacno uzme. Ako bi gledali individualno, tu su Capitalsi za klasu bolji, no ovo je sport, gde dosta zavisi od golmana. Ako Fleury bude u elementu, svasta je moguce.

Link to comment

Brdo sreće jutros. Al' neka! Odlučujuće bejaše prva polovina 2. perioda, u malom razmaku i stativa od odbitka i promašen pak na potpuno prazan gola udaljenosti od gol linije 23 centa. I, potom, brat Burakovski stupa na scenu! :hail:Natsi dominatni u prvom periodu, bez obzira šta statistika o broja udaraca ka golu govorila. I klizali su kao da ih je dvostruko više, kao da im život zavisi od toga (klizanja). U drugom, igranje fudbal. Svi u 16! Do 4. im gola strepeh da, ako prime svega jedan, primiće još 16 komada. Posle sam se malo opustio. :fantom:

Link to comment
On 26.4.2018. at 20:56, Nesh said:

 

Ja resio da poguram Vegas do Stanley cupa. :D

 

 

Da ne bude zabune, to mi je uspelo losom prognozom, nisam ocekivao da ce dogurati do kraja. :D

Dakle, u duhu dosadasnjh procena, cenim da ce uzeti Capitalsi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...