Jump to content
IGNORED

Strane Lige


John Coltrane

Recommended Posts

Galata pre dve nedelje izgubila 4:3 u Rizeu pa smenila trenera (Terimovog poslušnika i vojnika kluba). Čeka se Mustafa Denizli a u međuvremenu im u goste došla Antalija. Galata dva puta vodila, Antalija dva puta izjednačila - drugi put u 83. minutu. U 93. minutu Inan iz neke gužve umuljava gol za 3:2, Antalija kreće sa centra, odmah balon pred 16, jedan odbitak, Eto'o štiklom vraća na 5, Muslera ostaje zakucan na liniji, Mbilla uklizava ispred svog čuvara za 3:3. Posle utakmice Eto'o bacio dres domaćim (!) navijačima.

 

Bešiktaš današnjom pobedom izbio na prvo mesto.

Link to comment

5:0 kraj, Tvente je tuzan vec sezonama u nazad i sve blizi je ispadanju iz lige.

 

Negde sam čitao da su finansijski pukli i da neće skoro krenuti uzlaznom putanjom.

 

Tapnuće vrlo brzo Ziyecha, eventualno nešto uzmu za Gutierreza i to bi bilo to. Reče mi drugar da imaju nekog talentovanog klinca iz Perua koji može biti solidan igrač, mada ga nisam nikada gledao.

Link to comment

Posrbica jesi gledao Slo derbi juce Sporar ponovno sjajan.

 

Pratio sam rezultat, nisam gledao. Bio sam iznenađen sa dva brza gola Maribora, video sam da je Šporar to poravnao sa dva gola, jednim u 90+ minutu.

 

Sada ću da pogledam highlights-e:

 

Link to comment

Negde sam čitao da su finansijski pukli i da neće skoro krenuti uzlaznom putanjom.

 

Tapnuće vrlo brzo Ziyecha, eventualno nešto uzmu za Gutierreza i to bi bilo to. Reče mi drugar da imaju nekog talentovanog klinca iz Perua koji može biti solidan igrač, mada ga nisam nikada gledao.

 

Da, Tvente je sve rasprodao sto je mogao, a pomenuta dvojica ako ne odu u januaru sigurno ce na leto.

 

Drugar ti verovanto misli na Tapiu, ja sam ga juce gledao tek drugi put, dosta lopti ide preko njegaj, moze da igra def. i centralnog veznog, ali sve je to malo da bih rekao kakav je. Pogotovu jucerasnja tekma je bila totalni raspad za njegov tim.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Utreht zasluzeno poveo protiv Ajaxa. Juce i PSV odigrao samo 1:1 sa Rodom. Evo sanse za Fejnord koji ima tesko gostovanje Groningenu (kuci su bez poraza), mada su u cetvrtak igrali LE.

Link to comment

Evo malo kvalitetne zabave. Prvo Antalya vs Mersin, domaći tim u prvom poluvremenu dođe do 0-2 sa igračem manje (isključen golman) a onda napravi preokret u drugom za 3-2 uz dva poništena gola za goste - ja nisam uspeo da skontam zbog čega.

 

http://www.youtube.com/watch?v=SJ5K4BcdUgc

 

 

Ali ovde preporučujem gledanje svih 9 minuta, isplati se. Večiti borac za opstanak Rize u lokalnom derbiju gazi Trabzon sa 3-0 ali sve je to ostalo u senci domaćeg golmana i svih mogućih i nemogućih zicera koje je skinuo Cardozu i drugovima, počev od odbranjenog penala u prvom poluvremenu. Apsolutna preporuka.

 

Suđenje je i ovde bilo na nivou budući da je Rize osim u golovima ubedljivo trijumfovao i u igranjima rukom u svom kaznenom (3-1).

 

http://www.youtube.com/watch?v=6IYOEPIYOtw

Link to comment
  • James Marshall changed the title to Strane Lige

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...