Jump to content
IGNORED

Strane Lige


John Coltrane

Recommended Posts

Šta ga znam, pročitao sam da su zadržali najvažnije igrače, neke pustili (npr. Clichy) a neke doveli. Oni jedini mogu da računaju na neki stabilan keš jer igraju LŠ, kod svih drugih su se masovno raskidali ugovori osim možda u Feneru, njih vadi novčanik najbogatije familije u Turskoj.

 

Svaki senzacionalan šampion Turske je, koliko ja pamtim, u sledećoj sezoni epski prdnuo u čabar tako da će i ovima isto da se desi. Za nekoliko godina im prognoziram ispadanje iz lige.

Link to comment

Steaua-Dinamo, to je najveci derbi tamo. Arena preuzela rumunsku ligu, ne znam sto SK.

A Partizanova s Metalcem isla uporedo na Areni 1 i 3,e sad kao na 1 multiprenos ali cepali samo Partizan koliko sam video. Znaci... 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sporting u 87min stigao do 2:2. Grujića nije bilo ni na klupi. Trener domaćih popio crveni zbog protesta pošto je sudija poništio crveni karton gostima posle gledanja VARA.

 

A u Norveškoj, pretvaraću se da zanima još nekog na svetu osim mene, Molde kući tukao Bodo/Glimt koji je pre tekme imao 19 bodova prednosti na čelu tabele.
Bodo je prodao Milanu najboljeg igrača, Haugea, koji je na polusezoni imao dabl dabl golova i asistencija (i spakovao golčinu upravo na SanSiru sa 25m), ali nije bilo većeg "egzodusa" kao zadnjih sezona kada u septembru, u sred sezone u Skandijaviji, najbolji igrači budu pokupljeni.

Link to comment
  • James Marshall changed the title to Strane Lige

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...