Jump to content
IGNORED

Strane Lige


John Coltrane

Recommended Posts

Bolji Porto od Benfice, zasluženo dobili, ali je zaista slab meč u kojem kao i uvek svi gledaju da ne izgube. Sjajan pas Varele kod gola. Benfica ništa sem ona dva kornera u Ip.

Link to comment

Nisam video ni jedan. Prljava utakmica, ali niko nije zaslužio dupli žuti, a da ne pričam o direktnom crvenom.

Maxi je zasluzio 2 zuta (tj sudija mu je oprostio drugi zuti) a Majkonov start na kraju pp sigurno nisi video kad tako pises.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Maxi je zasluzio 2 zuta (tj sudija mu je oprostio drugi zuti) a Majkonov start na kraju pp sigurno nisi video kad tako pises.

 

Sudija nije morao da mu da ni prvi žuti karton, jer su celo prvo poluvreme igrači Benfice proveli u provociranju i sitnom ćuškanju. Tako da epilog bez crvenog je sasvim opravdan. Video sam start Maicona i koliko znam sudija mu ni žuti karton nije dao. To čak nije ni start, jer niko nije bio blizu njega. Naravno da je bilo neoprezno, ali nešto ne verujem da bi tako odigrao da je Jonas bio bliži njemu.

 

Sudija je bio odličan, držao je meč pod kontrolom. Kartoniranjem često može da se napravi loš efekat na meč. Elem, ono što opasno nervira u danšanjem fudbalu je činjenica da se često mečevi pretvaraju u borbu da protivnik dobije crveni karton, umesto da se postigne pogodak. Po meni je to nek vrsta degradiranja fudbala. Jasno je da su pravila isključenja morala da se pooštre zbog kasapina, ali se zbog toga ide u neku drugu krajnost.

Link to comment

Sudija nije morao da mu da ni prvi žuti karton, jer su celo prvo poluvreme igrači Benfice proveli u provociranju i sitnom ćuškanju. Tako da epilog bez crvenog je sasvim opravdan. Video sam start Maicona i koliko znam sudija mu ni žuti karton nije dao. To čak nije ni start, jer niko nije bio blizu njega. Naravno da je bilo neoprezno, ali nešto ne verujem da bi tako odigrao da je Jonas bio bliži njemu.

 

Sudija je bio odličan, držao je meč pod kontrolom. Kartoniranjem često može da se napravi loš efekat na meč. Elem, ono što opasno nervira u danšanjem fudbalu je činjenica da se često mečevi pretvaraju u borbu da protivnik dobije crveni karton, umesto da se postigne pogodak. Po meni je to nek vrsta degradiranja fudbala. Jasno je da su pravila isključenja morala da se pooštre zbog kasapina, ali se zbog toga ide u neku drugu krajnost.

 

Cekaj, jesi ti ozbiljan? Sudija mu nije dao zuti zato sto za ono moze samo da se da direktan crveni, Maicon je bukvalno iznesen sa terena da se ne bi dodatno zakrvilo. Elementarno poznavanje pravila igre kaze da igrac moze da dobije karton za nameru da povredi drugog igraca, a Maiconova noga je upravo i krenula u tom smeru, loptu osvaja glavom cemu toliko dizanje noge u visini glave protivnickog igraca koji stoji mirno?

Link to comment

Ne slažem se. Inače logika po kojoj mu nije dao žuti, jer samo za to može da se dobije crveni, ne pije vodu. Maicona nisu izneli sa terena, već ga je Helton odvukao dok su se ostali raspravljali i nakon toga svi ušli u svlačionicu vrlo brzo. Ako se ne varam sudija je svirao kraj poluvremena na ovom ispucavanju koje je Maicon pokupio. Stvarno ne vidim ništa spektakularno u ovom potezu, jer da je hteo da ga povredi otkinuo bi ga po glavi nogom, a ne bi ga promašio. Hteo je da ga uplaši i to bilo sve. Nesportski, za žuti, ali crveni teško.

Link to comment
  • James Marshall changed the title to Strane Lige

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...