Jump to content
IGNORED

Strane Lige


John Coltrane

Recommended Posts

Ko je sad favorit u Portugalu posle ovih pretumbacija, Sporting? Ne zna se ko je gori na početku

 

Mislim, trebalo bi Porto da osvoji, ali i  oni su nikakvi

Edited by levi
Link to comment

Nisam siguran ni ja ko je najjači. Mislim da bi na papiru trebala Benfica da bude igrački najjača, ali to može da se promeni do kraja prelaznog roka. Mada je njih baš potreslo ovo sa Jesusom.

Link to comment

Ja sam malo sinoc uhvatio Porto i nisu bas briljirali, Alu Sisoko komican u odbrani.

 

Meni nije jasno kako se Zorz Hesus zakacio sa upravom da je morao da ode u najljuceg rivala?

Link to comment

Jesus je Sportingovac.

 

Mislim da Porto nije odavno imao više Portugalaca u sastavu. Prodali su (za sada) tri top igrača, a nije doveden ni jedan top talenat, sem Imbule, koji je baš puno plaćen.

Link to comment

Jesus je Sportingovac.

 

 

 

Znam. A ko im je ljuci rival od gradskog rivala? Nemoj da te zavaraju silne titule Porta, Benfika i Sporting su i dalje najomrazeniji jedni drugima.

Link to comment

Nani asistirao Van Persiju za gol na gostovanju u drugom kolu. Ali zeznuo ih Kjaer autogolom tako da je završilo 1:1.

 

Antalija utefterila i drugu pobedu, Eto'o ponovo strelac.

 

Quaresma dao gol za Bešiktaš i odmah zatim dobio crveni karton pa ih je Trabzon na kraju dobio 2:1.

 

Prošle nedelje je i Nemanja Tomić bio strelac za Jedinstvo Mladosti™™ iz Ankare.

 

Posle dva kola na tabeli su prvi Trabzon i Antalija. Lep početak.

Link to comment

Nani asistirao Van Persiju za gol na gostovanju u drugom kolu. Ali zeznuo ih Kjaer autogolom tako da je završilo 1:1.

 

Antalija utefterila i drugu pobedu, Eto'o ponovo strelac.

 

Quaresma dao gol za Bešiktaš i odmah zatim dobio crveni karton pa ih je Trabzon na kraju dobio 2:1.

 

Prošle nedelje je i Nemanja Tomić bio strelac za Jedinstvo Mladosti™™ iz Ankare.

 

Posle dva kola na tabeli su prvi Trabzon i Antalija. Lep početak.

 

Sta je sa ciganoubicom, je l igra?

Link to comment
  • James Marshall changed the title to Strane Lige

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...