Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam šta želiš da kažeš?

Da nije bilo od presudne vaznosti sto je astana imala nekoliko kola u prvenstvu. Utakmica je bila puna gresaka i sa jedne i sa druge strane. Neizvesno do kraja ko ce manje gresiti.

 

Edit: takodje sam iskreno ocekivao da maribor kida, nije bilo daleko kada su se igrali sa seltikom.razocaran sam, mislio sam da ce da pokidaju.ne znam da li im je neko od bitnijih igraca otisao..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Maribor ako nista nas priblizava statusu nosioca u q4 za LE mada teoretske sanse postoje i za q4 LS. Maribor je takodje bio projektovan za treci sesir grupne faze LE. Imam neki osecaj da ce Dinamo da zglajzne veceras

zapravo ne oni su bili projektovani za playoff lš kao i dinamo, ispadanje ova 2 kluba abi dovelo do pomeranjau playoff-u za le

- milisami ili skenderbeg u playoff-u za lš

Link to comment

I kako se to kosi sa moj rečenicom da su Kazakstanci zajeban protivnik u prvim kolima. Svake godine će biti u kvalifikacijama njihovi timovi tvrd orah, dok ne postanu nosioci. Maribor nije skoro ništa menjao tim u odnosu na prošlu godinu, pogotovo im igrači nisu odlazili. Daleko da je Astana delovala superiornije, ali svakako očekujem više od tima koji ima sve na svojoj strani sem toga što nisu u punoj takmičarskoj formi.

Link to comment

I kako se to kosi sa moj rečenicom da su Kazakstanci zajeban protivnik u prvim kolima. Svake godine će biti u kvalifikacijama njihovi timovi tvrd orah, dok ne postanu nosioci. Maribor nije skoro ništa menjao tim u odnosu na prošlu godinu, pogotovo im igrači nisu odlazili. Daleko da je Astana delovala superiornije, ali svakako očekujem više od tima koji ima sve na svojoj strani sem toga što nisu u punoj takmičarskoj formi.

Ne slazem se, ali nebitno. stojim iza mog proslog posta i to je to. Smatram da uigranost ovde nije odigrala nikakvu ulogu, pogotovo sto kazes da nisu ni menjali ekipu. Jedino da su iz papucha direktno otisli na mec, pa ajde...

Link to comment

Kazaci rastu, iako mi je žao Maribora, simpatičan klub koji dobar posao radi.

Jbg, klubovi iz Kazahstana nemaju jak koeficijent pa ulaze kao podređeni u bubanj a redom su tvrdi i dobro pojačani (za taj nivo, naravno), mnogi bi još mogli lomiti zube na njima.

Šteta i za Aktobe koji iz cca 50+ udaraca u 2 utakmice nije mogao da probije Nomme Kalju, jbg.

 

Steaua će teško prosuti 0:2 iz Trenčina iako ne briljiraju i ne očekujem večeras laku pobjedu.

Igraju li bez publike?

 

Dinamo će mislim ipak proći, očekujem i još jednu pobjedu Lecha i Videotona.

Link to comment

Imam neki osecaj da ce Dinamo da zglajzne veceras

 

izgledali su dosta loše i protiv fole i protiv osijeka, nisu nadigrani, ali ne mogu ni da računaju na pobedu na čist kvalitet. nešto im u igri ne štima, često su daleko od gola, nekonkretni u završnici, a porozni pozadi. ako zadrži voljni momenat iz prve utakmice, mogla bi fola lako da im uvali gol iz kontre i večeras.

Link to comment

I kako se to kosi sa moj rečenicom da su Kazakstanci zajeban protivnik u prvim kolima. Svake godine će biti u kvalifikacijama njihovi timovi tvrd orah, dok ne postanu nosioci. Maribor nije skoro ništa menjao tim u odnosu na prošlu godinu, pogotovo im igrači nisu odlazili. Daleko da je Astana delovala superiornije, ali svakako očekujem više od tima koji ima sve na svojoj strani sem toga što nisu u punoj takmičarskoj formi.

Maribor uvek ima problema u julu mesecu i prosle godine su vrlo lako mogli da ispadnu od Zrinjskog.  Tako da ova njihova eliminacija nije nikakvo iznenađenje. To sto su izbacili uz puno srece 1 Celtic koji postaje svake godine sve vecji i vecji krs od tima, ne znaci nista. 

Njima ce biti sve teze i teze niko ih nece vise podceniti svi ce ih shvatiti ozbiljno pa ce i oni sad teze dolaziti i do LE a kamoli do LS. A igracki kadar im je suvi prosek.

Link to comment

Velika je šteta što Bugari nisu prošli, jer nema puno interesantnijih timova u "šampionskim kvalifikacijama" za CL, ali su sami sebe zakopali. Ostali su bez Evrope potpuno, a uložili su fine pare ove godine u obeštećenje, 3-4 miliona evra. Doduše i prodali su Caicaru u Schalke za baš lepe novce. Tako da baš ne mogu da se radujem što tim koji ulaže ispada. Verovatno će promeniti trenera, a i centarfor ne bi škodio, čak šta više imam utisak da bi im prilično otvorio igru.

 

pričao sam sa poznanikom Bugarinom i on je ekstra zadovoljan što su ovi ispali. Po njegovim rečima to je instant klub, igračka nekog bogataša koji je uticajan i u savezu. Koliko sam shvatio, i to što njegov (od tog druga) omiljeni CSKA sada igra neku treću ligu ima veze sa uticajem tog bogataša.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...